Firma Distrelec rozszerza gamę produktów przemysłowych o marki Molex: Brad Automation i HDC.

884

Firma Distrelec, wiodący europejski dystrybutor produktów z zakresu elektroniki, automatyki i technologii pomiarowych zapewniający rozległe możliwości zastosowań w wielu gałęziach przemysłu, poszerza swoją ofertę przemysłowych złączy zasilania o wysokiej wytrzymałości o dwie marki Molex: Brad Automation i HDC.

Obie marki stanowią część kompletnego asortymentu oferowanego przez Molex — wiodącego w branży producenta systemów połączeń elektronicznych, elektrycznych i światłowodowych. Marka Brad Automation oferuje jedno z największych w branży portfolio rozwiązań w zakresie połączeń i okablowania dla rynku przemysłowego, natomiast HDC uzupełnia ofertę Molex o wytrzymałe złącza przemysłowe i powiązane produkty. Obie marki umożliwiają szybszą konfigurację i dłuższy czas pracy bez przestojów dzięki bezpiecznym połączeniom dostępnym w szerokiej gamie produktów. Marki Molex oferują rozwiązania systemowe upraszczające procesy projektowania, instalacji i konserwacji.

Steve Herd, dyrektor działu ofert i zarządzania produktem w firmie Distrelec, mówi: „Dzięki rozszerzeniu naszej oferty połączeń przemysłowych o asortyment produktów marek Molex — Brad Automation i HDC — inżynierowie projektów, technicy serwisowi pracujący w terenie i eksperci w dziedzinie automatyki i robotyki należący do naszej sieci technologicznej mogą teraz znaleźć potrzebne rozwiązania w jednym miejscu.  Niezależnie od tego, czy potrzebują oni nowego kabla połączeniowego, modułu we/wy czy też zarabiają własne przewody, produkty firmy Distrelec są idealnym rozwiązaniem z zakresu łączności przemysłowej odpowiednim do niemal wszystkich zastosowań”.

Jeff Barnes, dyrektor ds. dystrybucji na rynkach europejskich w firmie Molex, mówi: „Dzięki rozszerzeniu naszej sieci dystrybucyjnej o klientów firmy Distrelec mamy teraz kontakt z jeszcze większą gamą specjalistów przemysłowych, którzy poszukują rozwiązań dostosowanych do wyzwań, przed którymi stoją. Cieszymy się, że możemy zaoferować jeszcze większej liczbie klientów nasz szeroki asortyment pasywnych produktów z zakresu połączeń i komunikacji przemysłowej oraz dostarczyć im potrzebne rozwiązania”.

Pełny asortyment produktów marek Brad Automation i HDC jest dostępny w sklepie internetowym Distrelec pod adresem:https://www.elfadistrelec.pl/pl/manufacturer/brad-automation/man_brd?queryFromSuggest=true

Źródło: Distrelec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj