HANNOVER MESSE 2018

1110

Ecom prezentuje nowy tablet przemysłowy Tab-Ex 02Tablet przemysłowy Tab-Ex 02 dla pracowników mobilnych.

Na targach HANNOVER MESSE 2018 odbywających się w dniach od 23 do 27 kwietnia, na stoisku firmy Pepperl+Fuchs (stoisko D76, hala 9) będą prezentowane tablety przemysłowe nowej generacji Tab-Ex marki ecom, przeznaczone do pracy w strefach zagrożonych wybuchem.

Tablet przemysłowy Tab-Ex 02 oferuje znakomite parametry oraz zawiera innowacyjne aplikacje, m.in. z zakresu sztucznej rzeczywistości. Nadaje się do zastosowań w aplikacjach IoT oraz ułatwia wymianę danych z systemami SCADA/DCS, firmowymi systemami planowania zasobów (SAP, IBM Maximo), systemami zarządzania projektami i wspomaganymi komputerowo systemami planowania. Jako urządzenie lekkie i małogabarytowe, Tab-Ex 02 idealnie nadaje się do prowadzenia inwentaryzacji, śledzenia przepływu materiałów, zarządzania łańcuchem dostaw i zarządzania zasobami. Na targach HANNOVER MESSE, ecom pokaże też w jaki sposób firmy mogą ekonomicznie wdrażać i czerpać zyski z rozwiązań IIoT, włączając w to innowacyjne rozwiązania z zakresu lokalizacji w czasie rzeczywistym oraz efektywnego, połączonego zarządzania zasobami.

Tab-Ex 02, oparty na najnowszym tablecie Samsung Galaxy Tab Active2, pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.1 Nougat oraz zawiera wydajny mikroprocesor Octa Core taktowany zegarem 1,6 GHz i 3 GB pamięci RAM. Dzięki temu ecom daje technologiczne podstawy do realizacji złożonych aplikacji łączących ludzi, procesy i systemy za pośrednictwem IoT, będących decydującym czynnikiem sukcesu firm w nadchodzących latach. Udoskonalona część sprzętowa Tab-Ex 02 umożliwia na przykład identyfikację obiektów w instalacji z wykorzystaniem aplikacji sztucznej rzeczywistości. Oprogramowanie dostarcza użytkownikowi wszystkich danych w czasie rzeczywistym, jak również udostępnia je w sieci firmowej. Sztuczna rzeczywistość zapewnia większą przejrzystość i dostępność danych oraz szybszy i bezpieczniejszy przebieg procesów – od planowania po nadzór i utrzymanie systemu.

Tab-Ex 02 stanowi część opracowanego przez ecom systemu Mobile Worker z łącznością bezprzewodową, obejmującego smartfony, tablety, urządzenia peryferyjne i oprogramowanie. Z Pepperl+Fuchs jako marką parasolową, klienci zyskują spójny i rozwojowy system oraz portfolio usług globalnych do stref zagrożonych wybuchem, otwierające całkowicie nowe możliwości w całym łańcuchu dostaw. Odwiedzający mogą zapoznać się z całym systemem Mobile Worker oraz z szeroką gamą sprzętu i oprogramowania firm współpracujących na stoisku ecom i Pepperl + Fuchs (stoisko D76, hala 9).


Tab-Ex 02

Źródło: Pepperl+Fuchs Sp. z.o.o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj