Od października marka Toshiba Memory będzie znana jako „Kioxia”

877

Firma Toshiba Memory Europe GmbH ogłosiła, że 1 października 2019 roku oficjalnie zmieni nazwę na Kioxia Europe GmbH. Nazwa Kioxia (kē-ōx’-ē-uh) zostanie przyjęta przez wszystkie firmy Toshiba Memory, w większości przypadków stanie się to tego samego dnia.Kioxia to połączenie japońskiego słowa kioku, oznaczającego „pamięć”, oraz greckiego słowa axia, oznaczającego „wartość”. Łącząc w sobie „pamięć” z „wartością”, nazwa Kioxia odzwierciedla misję firmy, polegającą na ulepszaniu świata za sprawą „pamięci”, która stanowi fundament wizji firmy.

Kioxia będzie kształtować nową erę pamięci, definiowaną przez dynamiczny wzrost zapotrzebowania na przechowywanie i przetwarzanie danych przy dużej wydajności i pojemności, co daje firmie perspektywę zrównoważonego wzrostu jako czołowego producenta pamięci flash na wiele kolejnych lat.

„Bardzo się cieszę, mogąc zrobić następny krok na drodze ewolucji naszej firmy w celu umocnienia jej pozycji w czołówce branży pamięci” — powiedział Stacy J. Smith, prezes wykonawczy Toshiba Memory Holdings Corporation. „Wybierając pamięć jako punkt wyjścia, Kioxia będzie współpracować z ludźmi, aby spełniać zróżnicowane potrzeby codziennego życia, czynić świat bardziej interesującym i oferować społeczeństwu trwałą wartość”.

Toshiba Memory Corporation od lat jest siłą napędową ewolucji technologii pamięci flash — od wynalezienia pamięci flash NAND w roku 1987 po wprowadzenie najnowocześniejszych pamięci flash 3D BiCS FLASHTM. W związku z wdrażaniem nowych technologii, takich jak 5G, IoT (Internet rzeczy) i przetwarzanie w chmurze, społeczeństwo generuje coraz więcej aktywnych danych, więc potrzebuje więcej pamięci i pojemności niż kiedykolwiek dotąd. Jako pionier branży i wieloletni globalny lider z sektora pamięci flash i dysków SSD mamy świetne warunki, by wprowadzić cyfrowe społeczeństwo w nową erę pamięci.

Misja firmy Kioxia

Ulepszanie świata dzięki pamięci —

Rozwijając pamięć, tworzymy budujące doznania i zmieniamy świat.

Wizja firmy Kioxia

Koncentrując się na stale doskonalonej technologii pamięci, oferujemy produkty, usługi i systemy, które dają wybór i kształtują przyszłość.

Źródło: Toshiba Memory Europe GmbH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj