Specjalistyczna wiedza o czujnikach w odpowiednim miejscu: Leuze na targach wiosennych

211

Na targach LogiMAT w Stuttgarcie oraz interpack w Düsseldorfie specjaliści od czujników z firmy Leuze zaprezentują innowacyjne rozwiązania zwiększające efektywność procesów w intralogistyce i technologii pakowania.

Jedna z atrakcji firmy Leuze na targach LogiMAT 2023: AMS 100i to najmniejszy laserowy system pozycjonowania na rynku. Z milimetrową precyzją wykonuje zadania pozycjonowania w intralogistyce na odległość do 120 metrów.

Stworzone do wielu zastosowań, inteligentne, wydajne: czujniki o doskonałych parametrach stanowią klucz zarówno do sprostania wyzwaniom standardów Industry 4.0, jak i do poprawy wydajności systemów. Droga do sukcesu wymaga od przedsiębiorstw zastosowania działań adaptacyjnych. Leuze odgrywa rolę w kształtowaniu tych zmian, wspierając swoich klientów za pomocą indywidualnych rozwiązań czujników oraz kompleksowego know-how dotyczącego aplikacji. Jeśli chcą Państwo zdobyć nową wiedzę, tegoroczne wiosenne targi LogiMAT i interpack są do tego doskonałą okazją: Leuze zaprezentuje tu innowacyjne technologie czujników dla intralogistyki oraz przemysłu opakowań. Głównymi tematami będą pozycjonowanie i bezpieczeństwo.

LogiMAT, Stuttgart, Hala 3, stoisko C60

Od 25 do 27 kwietnia odwiedzający międzynarodowe targi LogiMAT mogą spodziewać się nowości prezentowanych przez specjalistów od czujników. W Stuttgarcie zespół Leuze zademonstruje sposoby projektowania procesów w intralogistyce znacząco poprawiające ich wydajność. W centrum uwagi znajdą się czujniki wykorzystywane do pozycjonowania z zachowaniem milimetrowej precyzji, na przykład dla układnic, pojazdów sterowanych automatycznie (AGV) i systemów dźwigowych. Leuze oferuje tutaj elastyczne rozwiązania czujników o kompaktowej konstrukcji z laserowymi systemami pozycjonowania, takie jak nowy AMS 100i, oraz systemy pozycjonowania z wykorzystaniem kodów kreskowych, takie jak FBPS 600i. Warto również skorzystać z okazji, aby zobaczyć praktyczne możliwości zastosowań: na stoisku targowym odwiedzający mogą przekonać się, jak firma Leuze wdraża rozwiązania bezpieczeństwa na linii przenośnika.

Na targach LogiMAT w Stuttgarcie i interpack w Düsseldorfie odwiedzający mogą zapoznać się z praktycznymi zastosowaniami czujników Leuze.
Na targach LogiMAT w Stuttgarcie i interpack w Düsseldorfie odwiedzający mogą zapoznać się z praktycznymi zastosowaniami czujników Leuze.

interpack, Düsseldorf, Hala 13, stoisko A94

Od 4 do 10 maja na interpack w Düsseldorfie tematem przewodnim targów będzie tworzenie łańcucha wartości w przemyśle opakowań. Leuze zaprezentuje innowacyjne rozwiązania czujników dla zautomatyzowanych procesów produkcji oraz pakowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Po raz pierwszy na stoisku targowym będą prezentowane wydajne, intuicyjnie obsługiwane czujniki wykorzystujące technologie przetwarzania obrazu serii „Simple Vision”.

Inne produkty prezentowane na targach interpack to wytrzymałe czujniki w obudowach ze stali nierdzewnej, przeznaczone do pracy w warunkach higienicznych, najmocniejsza na rynku jednokierunkowa bariera świetlna, sprzężone czujniki widełkowe do zastosowań ze wszystkimi rodzajami etykiet, a także rozwiązania bezpieczeństwa maszyn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj