OCME, współpracując z TTPSC, przeprowadza digitalizację swoich usług.

1102

Innowacyjne technologie mają na celu zapewnienie wsparcia pracowników w czasie rzeczywistym za pomocą inteligentnych okularów i rzeczywistości rozszerzonej (AR).

Założona w 1954 r., OCME to wiodąca marka w dziedzinie maszyn pakujących. Mająca swoją siedzibę w Parmie we Włoszech firma, działa na skalę światową, dostarczając klientom wysokiej klasy innowacyjne rozwiązania w zakresie pakowania towarów. OCME nie uważa się za sprzedawcę towarów, lecz za dostarczyciela rozwiązań, wyprzedającego tendencje poprzez innowację. Dział badań i rozwoju OCME zawsze stanowił ważny element jej sukcesu. Dzięki 80, zarejestrowanym do lat 70-tych, patentom firma dąży do zapewnienia, swoim partnerom, najnowocześniejszych rozwiązań, aby rozwiązać największe wyzwania rynku oraz sprostać aktualnym potrzebom. A wszystko to za w sposób bezpieczny oraz relatywnie tani. OCME w tym roku wystawiła swoje stanowisko na Drinktec 2017 gdzie zaprezentował najnowsze rozwiązania, w tym innowacyjną aplikację na okulary Hololens (rozszerzona rzeczywistość), służącą do udzielania wsparcia technicznego klientom w czasie rzeczywistym przy pomocy opcji digitisation

Wyzwania i potrzeby

Firma zawsze słynęła z najwyższej jakości obsługi. OCME zapewniała swoim klientom host systemów inteligentnych i usług (takich jak centrum kontaktowe i wearable computing) korzystających z najnowszych dostępnych technologii, w celu zapewnienia pełnego, natychmiastowego, zdalnego wsparcia. Pozwala to na znaczą redukcję wszelkich przestojów. Ponieważ OCME chce wykazywać się nieustannym nowatorstwem w udzielaniu posprzedażowego wsparcia, zaprosiła TTPSC do wspólnego opracowania nowej generacji skutecznych narzędzi, dostarczających wysokiej jakości platformę szkoleniową, umożliwiającą zdalne wsparcie klientów w czasie rzeczywistym, jednocześnie pobierając problem bezpośrednio z centrum usługowego i dostarczając najwyższej jakości wsparcia w dowolnym momencie, w każdym miejscu.

Wdrożone rozwiązanie – Zaawansowany interfejs człowiek-maszyna (HMI) na holograficznej platformie szkoleniowej

Nowe rozwiązanie wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną i przewiduje zastosowanie okularów HoloLens, aby zmienić sposób, w jaki personel OCME jest szkolony oraz jak świadczy usługi klientom:

Rozwiązanie oferuje następujące funkcje:

– Dostęp do maszyny i kluczowych wskaźników efektywności procesu
– Dostęp do instrukcji procedury w trójwymiarowym animowanym immersyjnym środowisku
– Dostęp do dokumentacji maszyny i filmów instruktażowych
– Doświadczenie niewymagające obsługi ręcznej z interakcją głosową i za pomocą gestów
– Współpraca wielodostępna
– Nagrywanie zawartości holograficznej nałożonej na fizyczne maszyny

Osiągnięte wyniki

Technicy, świadczący usługi w terenie, operatorzy oraz pracownicy konserwacji będą kierowani w bezpośrednio do środowiska rzeczywistości rozszerzonej, które pozwoli na:
– Obejrzenie filmu trójwymiarowego i animacji, dotyczących procedur konserwacyjnych i sformatowanie działań konfiguracyjnych dla poszczególnych grup maszyn
– Zdalne połączenie z Serwerem Obsługi OCME
– Dostęp do instrukcji obsługi, wykresów elektrycznych oraz obrazów.

Rzeczywistość Rozszerzona pozwala na opanowanie wiedzy technicznej szybciej i znacznie lepiej, co pozwala na osiągnięcie lepszych wyników pracy. Ponadto, uwalnia najbardziej wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów od potrzeby podróżowania po świecie w celu zapewnienia serwisu i konserwacji maszyn klientów. Dziś mogą oni instruować innych pracowników w czasie rzeczywistym. Korzyści z wdrożenia rozwiązań Rzeczywistości Rozszerzonej z Transition Technologies PSC wciąż rosną, pozwalając OCME na umocnienie swojej pozycji jako wiodącego dostarczyciela maszyn do pakowania. Z OCME i Transition Technologies PSC dystans i złożoność problemów nie stanowią już przeszkody. Z przyjemnością prezentujemy materiały poglądowe, prezentujące rozwój systemów Rzeczywistości Rozszerzonej, opartych na specjalnych okularach VR. Rozwiązanie to możliwe jest do stosowania na kaskach klasy przemysłowej, co pozwala wdrożyć rozwiązanie w każdej nowoczesnej fabryce. Dzięki temu pracownicy zyskują wygodny dostęp do interaktywnych materiałów szkoleniowych oraz instruktażowych, co podnosi wydajność pracy.

Źródło: Transition technologies

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj