Kamera soniczna FLIR Si124 do wizualizacji wycieków

1639

FLIR Si124 to łatwy w użyciu, samodzielny system do lokalizowania wycieków w układach sprężonego powietrza. To lekkie, obsługiwane jedną ręką rozwiązanie zostało zaprojektowane, aby pomóc specjalistom ds. utrzymania ruchu, produkcji i inżynierii identyfikować wycieki do 10 razy szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod. Zbudowany z 124 mikrofonów, Si124 wytwarza precyzyjny obraz akustyczny, który wyświetla informacje ultradźwiękowe, nawet w głośnym środowisku przemysłowym. Obraz akustyczny jest transponowany w czasie rzeczywistym na obraz z kamery cyfrowej, co pozwala użytkownikowi dokładnie zlokalizować źródło dźwięku.

To inteligentne narzędzie wyposażone jest w usługę chmury „FLIR Acoustic Camera Viewer” i automatycznie zapisuje w niej obrazy po ich wykonaniu. Użytkownicy mogą wtedy uzyskać dostęp do zapisanych plików i wyszczególnionych źródeł dźwięku w celu głębszej analizy i klasyfikacji problemów. Dzięki regularnej konserwacji, FLIR Si124 może pomóc zakładom zaoszczędzić pieniądze za media i opóźnić wydatki instalacji nowych kompresorów.

Zalety Kamery sonicznej FLIR Si124:

  • Szybciej znajdź przeciek. Wykrywaj wycieki sprężonego powietrza do 10 razy szybciej, w porównaniu z tradycyjnymi metodami, dzięki wizualizacji dźwięku.
  • Zmniejsz koszty, oszczędzaj pieniądze. Zminimalizuj dodatkowe koszty wynikające z wycieków sprężonego powietrza.
  • Łatwa kontrola. Dzięki temu wygodnemu i inteligentnemu narzędziu natychmiast klasyfikuj wagę problemu

Najważniejsze cechy:

  • Precyzyjne lokalizowanie problemów, nawet w głośnym środowisku przemysłowym, dzięki obrazom akustycznym o wysokiej rozdzielczości i 124 wbudowanym mikrofonom
  • Natychmiastowe, w czasie rzeczywistym, wyświetlanie na ekranie wskaźnika wycieku (l/min lub CFM)
  • Walidacja problemów w czasie rzeczywistym
  • Przesyłanie, przechowywanie i tworzenie kopii zapasowych danych; twórz raporty i przeprowadzaj dogłębną analizę za pomocą analizy w chmurze FLIR Acoustic Camera Viewer

Kontakt: Paweł Rutkowski

Kamery IR – autoryzowany przedstawiciel FLIR na Polskę
Telefon: 601 251 025

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj