THE 6X® – sonda radarowa do pomiaru poziomu

514

Nowa era w pomiarach poziomu – VEGA wprowadza na rynek sondę radarową, dla której nie ma znaczenia, czy mierzy ciecze czy materiały sypkie. Sonda VEGAPULS 6X pracuje we wszystkich warunkach procesowych.

Klasycznie poszukiwania odpowiedniej sondy radarowej do pomiaru poziomu zaczynają się od postawienia pytania o częstotliwość, która w konkretnym przypadku mogłaby się sprawdzić najlepiej, ale także o właściwości medium, zakres temperatury i przyłącza procesowe. Nowa sonda VEGAPULS 6X łączy najlepsze cechy dotychczasowych sond 80 GHz, 26 GHz- i 6 GHz takich, jak VEGAPULS 64 i VEGAPULS 69 w jednym urządzeniu. Jednocześnie oferuje system do samodiagnozowania, który natychmiast rozpoznaje usterki i wykazuje wyraźnie wyższą niezawodność, nową technologię chipów radarowych, rozszerzone możliwości zastosowania i prostszą obsługę. Oprócz certyfikacji SIL, uwzględniono również aspekt bezpieczeństwa cybernetycznego: zgodnie z normą IEC 62443-4-2 z rygorystycznymi wymaganiami w zakresie bezpiecznej komunikacji i kontroli dostępu.

VEGAPULS6X

VEGAPULS6X

Wartość tkwi w najlepszej aplikacji

Czujniki poziomu mają za zadanie ułatwiać operatorom monitorowanie procesów przemysłowych. VEGAPULS 6X to maksymalne uproszczenie – uniwersalna sonda do wszystkich zastosowań. Docelowo użytkownik nie będzie musiał zastanawiać się nad technologią, częstotliwością lub wersją wykonania. Także uruchomienie zostało ograniczone do minimum – wystarczy podanie podstawowych informacji i kilka kliknięć. VEGAPULS 6X często może być sparametryzowana fabrycznie i dostarczona jako gotowa do użytku. Wystarczy zamontować, podłączyć i gotowe: prościej się nie da.

Więcej informacji na www.vega.com/radar

VEGA Polska sp. z o.o.
ul. Jaworska 13
53-612 Wrocław

Tel.: +48 71 747-76-00
email: info.pl@vega.com
www.vega.com