Bezpłatna konferencja „IT w Produkcji GigaCon” – 28.03.2017, Warszawa

1128

Już 28 marca zapraszamy na konferencję „IT w Produkcji”, która odbędzie się w Warszawie i dotyczyć będzie nowych technologii stosowanych w procesach produkcji.

W trakcie organizowanego wydarzenia dowiecie się Państwo jak zoptymalizować koszty działania przedsiębiorstwa produkcyjnego poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Zostaną również wskazane rozwiązania i przytoczone konkretne studia przypadków, które mogą pomóc Państwu dobrać technologie potrzebne akurat w Państwa Firmie.

Wybrane tematy prelekcji:
* Kiedy OT staje się IT – Bezpieczeństwo IT w systemach automatyki (Marek Damaszek, TAURON Polska Energia SA)
* Istotne aspekty umów dotyczących linii produkcyjnych w kontekście prawa własności intelektualnej (adw. Michał Klekotko, Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Klekotko)
* Czym się różni produkcja od projektów? (Marek Kowalczyk, Mandarine Project)
* Kolejne tematy już wkrótce…

Zaprezentowany zostanie przegląd rozwiązań informatycznych dla produkcji. Swój udział potwierdziły już takie firmy jak: Exact Software Poland, Konica Minolta, Axence, APR System i A+C Systems.

Informacje o nowych tematach prelekcji i wystawcach będą dodawane na bieżąco, zatem zachęcamy do śledzenia szczegółów na stronie konferencji.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny! Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/produkcja_17/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj