Najnowszy z zakładów został oficjalnie otwarty 6 lipca 2022 r. w obecności licznego grona zaproszonych gości, w tym przedstawicieli estońskich władz oraz dyplomatów z 7 krajów europejskich.

Specjaliści od wody

AQUAPHOR od 30 lat działa na globalnym rynku, oferując rozwiązania do uzdatniania i filtracji wody. Od początku działalności motorem do nieustannego rozwoju i udoskonalania oferty stały się światowe wyzwania w zakresie dostępu do wysokiej jakości wody. By im sprostać firma zbudowała nowoczesne zaplecze technologiczne oraz powołała zespoły badawcze, które projektują i udoskonalają urządzenia do uzdatniania wody. Ponad 100 naukowców i inżynierów z placówek badawczych m. in. w Estonii i Izraelu pracuje nad stworzeniem innowacyjnych technologii i rozwiązań, chronionych ponad 130 patentami. Renomę produktów, zapewniających najwyższą jakość wody, potwierdzają także światowe organizacje certyfikujące.

Nie tylko w usługach, przemyśle czy rolnictwie…

Kompleksowe rozwiązania i zaawansowane systemy APRO oferowane przez AQUAPHOR znajdują zastosowanie m.in. w zakładach produkcyjnych 100 największych światowych korporacji z różnych gałęzi przemysłu: spożywczego, farmaceutycznego, ciepłowniczego, a także w szpitalach, gabinetach stomatologicznych, hotelach i restauracjach, zapewniając idealnie czystą wodę pozbawioną zanieczyszczeń, mikroplastiku, bakterii i wirusów.

Kontenerowe mobilne systemy APRO wykorzystywane są w różnych częściach świata dotkniętych klęskami żywiołowymi i konfliktami zbrojnymi, w tym na Ukrainie, zapewniając mieszkańcom dostęp do czystej i pitnej wody.

Źródło: MEDIA CONTRUST