Forum Technologii w ciepłownictwie i energetyce – Spalanie biomasy

529

Najważniejsze jesienne spotkanie branży przed nami !!!

Zapraszamy wraz z Gospodarzem Honorowym firmą VEOLIA Energia Łódź do udziału w IX edycji Forum Technologii w Ciepłownictwie i Energetyce – Spalanie Biomasy –najważniejszego jesiennego spotkania branży, gdzie w jednym miejscu i czasie omówione zostaną najbardziej nurtujące problemy i zagadnienia dla biomasowej branży.

Tegoroczna Forum odbędzie się w dniach 24 i 25 października 2019 w Łodzi

Jest to już dwudzieste pierwsze wydarzenie w tym temacie organizowane przez naszą firmę z największymi koncernami energetycznymi i ciepłowniczymi.

Nasze spotkanie tworzone jest z myślą o dalszym rozwoju branży biomasowej i od pierwszej edycji stawia przed nami – organizatorami ambitne zadanie stworzenia neutralnego miejsca do wymiany wiedzy i doświadczeń, a zarazem poprzez udział wszystkich podmiotów działających na rynku biomasy od regulatorów poprzez producentów oraz dostawców rozwiązań technologicznych i odbiorców końcowych, do zacieśniania więzi i współpracy między nimi.

Prelekcje w trakcie Forum przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych, dostawcy technologii, instalacji, urządzeń i nowoczesnych rozwiązań.

Naszym zadaniem jako organizatora będzie zapewnienie Państwu tematyki poruszającej najważniejsze i najbardziej aktualne zagadnienia z zakresu spalania biomasy oraz aktualnych regulacji kształtujących branżę. Chcąc zapewnić Państwu najwyższy poziom merytoryczny Forum zapraszamy do aktywnej współpracy przy tworzeniu agendy wydarzenia. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje.

Forum towarzyszyć będzie kolacja, która będzie doskonałą okazją do dalszej wymiany doświadczeń jak również do zawarcia nowych kontaktów biznesowych.

Do udziału w Forum zapraszamy przedsiębiorstwa z szeroko pojętej branży energetycznej a m.in. elektrownie, elektrociepłownie, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy, firmy zajmujące się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firmy dostarczające technologie oraz firmy inżynieryjne i badawcze.

Poprzednie edycje Forum zgromadziły grono prawie 2 000 ekspertów i przedstawicieli najważniejszych zakładów oraz firm z branży, co z pewnością świadczy o wysokiej randze naszego wydarzenia.

Do zobaczenia październiku!

Renata Kałużna
Dyrektor Zarządzający
powermeetings.eu

Więcej informacji wraz z programem wydarzenia : Powermeetings