I Forum Ekspertów PumpLab

843

I Forum Ekspertów PumpLab to pierwsze z cyklu kwartalnych, branżowych spotkań przedstawicieli świata nauki, przemysłu i usług. Podczas spotkań przedstawiciele prestiżowych polskich uczelni wyższych, producentów, serwisów pompowych oraz użytkowników pomp prezentują swój punkt widzenia na współcześnie angażujące tematy. Obszar I Forum, które odbędzie się 18 marca 2021, to:

Osiąganie oszczędności energetycznej w infrastrukturach pompowych.

Wydarzenie będzie miało formułę hybrydową – spotkanie prelegentów na żywo, z transmisją online dla uczestników. Można wziąć w nim udział z dowolnego miejsca w kraju, z dostępem do Internetu.

Wydarzenie kierowane jest do osób z kadr zarządzających, managerów oraz praktyków, wdrażających oszczędność energetyczną w swoich firmach lub planujących takie wdrożenia.

Podczas Forum, temat osiągania oszczędności energetycznej w infrastrukturach pompowych zaprezentowany zostanie z kilku punktów widzenia:

  1. naukowego, reprezentowanego przez naukowców najlepszych polskich uczelni,
  2. technicznego, reprezentowanego przez przedstawicieli firm realizujących oszczędność energetyczną w obszarze pomp, m.in. serwisów pompowych,
  3. praktycznego, reprezentowanego przez producentów pomp oraz wdrożeniowców innowacyjnych, energooszczędnych rozwiązań.

Podsumowaniem będzie panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli i odbiorców proponowanych rozwiązań, m.in. krakowskich wodociągów.

I Forum Ekspertów PumpLab zostało objęte patronatem honorowym Rektora Politechniki Wrocławskiej, Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie oraz Izb Gospodarczych z Warszawy i Katowic, potwierdzając tym samym rangę wydarzenia.

Organizatorem wydarzenia jest portal PumpLab – ogólnodostępna, ekspercka platforma wiedzy o infrastrukturach pompowych działających w branży wod-kan, energetyce, instalacjach ppoż. i przemysłowym facility managemencie.  W Radzie Programowej portalu działają przedstawiciele renomowanych uczelni wyższych, niezależni eksperci oraz specjaliści pracujący na co dzień w branżach, w których zastosowanie znajdują pompy.

Osiąganie oszczędności energetycznej w infrastrukturach pompowych – 18 marca, od godziny 12:00.

Szczegóły wydarzenia: https://forumekspertHYPERLINK „https://forumekspertowpumplab.pl/”owpumplab.pl/.