500 miejsc pracy w Magnicach pod Wrocławiem.

1430

Kolejne miejsca pracy w Magnicach pod Wrocławiem w nowoczesnym centrum produkcyjno-logistycznym The Hut Group. Firma poszukuje obecnie 180 pracowników na stanowiska magazynowe i produkcyjne, którzy rozpoczną pracę już w lipcu. Kolejne blisko 400 miejsc pracy czekać będzie na zainteresowanych od października. Fabryka w Magnicach to pierwsza inwestycja firmy w Polsce i jednocześnie w Europie kontynentalnej.

The Hut Group, brytyjska firma e-commerce, która niecały rok temu otworzyła w Polsce swoją pierwszą fabrykę poszukuje nowych pracowników. To efekt rozwoju firmy o nowe linie produkcyjne oraz przygotowania do szczytów sprzedażowych w e-handlu.

W Magnicach pod Wrocławiem trwa rekrutacja na stanowiska magazynowe, w ramach której zatrudnienie od lipca znajdzie 180 pracowników. Przedsiębiorstwo poszukuje również chętnych do pracy jako operatorzy produkcji. Na zatrudnionych czeka atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

Pracodawca przewidział również pakiet benefitów pozapłacowych, np. dofinansowanie posiłków, kartę sportową i bezpłatny dojazd z takich miejscowości jak Ząbkowice, Bielawa, Dzierżoniów, Jordanów, Kąty Wrocławskie, Sobótka, Wałbrzych, Świdnica, Ziębice i Wrocław. Partnerem rekrutacyjnym The Hut Group jest Manpower, dlatego osoby zainteresowane pracą w Magnicach mogą zgłaszać się bezpośrednio do agencji, wysyłając swoje aplikacje na adres thg.magnice@manpower.pl lub dzwoniąc pod numer tel. 600 562 056.

– Wraz z intensywnym rozwojem zakładu i uruchomieniem części produkcyjnej wzrasta zapotrzebowanie na zmotywowanych, rzetelnych pracowników. Kandydaci mają możliwości rozwoju zarówno w obszarze produkującym suplementy diety, jak i w magazynie dystrybucyjnym. Kolejne grupy pracowników rekomendowanych przez agencje pracy tymczasowej mają szanse znaleźć stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zawartej bezpośrednio z THG Polska – wyjaśnia Mariusz Kaczorowskidyrektor zakładu The Hut Group w Magnicach.

Rekrutacja do The Hut Group to okazja dla osób, które szukają zajęcia na wakacje. Jeśli jednak pracownik zdecyduje, że chce związać się z firmą na dłużej, to ma możliwość kontynuować swoją pracę w Magnicach. Przykładem jest 60 pracowników tymczasowych, którzy z początkiem maja zmienili formę zatrudnienia, przechodząc z Manpower do struktur The Hut Group, stając się jej pracownikami własnymi.

– Dynamika rozwoju regionu sprawia, że jest on dobrym miejscem pod nowe inwestycje, co jest jednoznaczne z tym, że pracodawcy wciąż poszukują nowych pracowników, dopasowując oferty do obecnych potrzeb kandydata – komentuje Magdalena Oliwaekspert rynku pracy w Manpower. – Na pracę mogą liczyć szczególnie osoby o zawodach wyuczonych, dobrze znających swoje rzemiosło, czyli spawacze, operatorzy wózków widłowych czy wykwalifikowani pracownicy produkcyjni. Rynek kandydata powoduje, że pracodawcy intensyfikują działania rekrutacyjne. Duża konkurencja wymusza na nich poszerzenie wachlarza ofert dla kandydatów, nie tylko poprzez zwiększenie stawek, lecz także uatrakcyjnienie pakietu benefitów, a także tworzenia nowej jakości i komfortu pracy w swoich zakładach – dodaje Magdalena Oliwa.

Centrum produkcyjno-logistyczne The Hut Group, firmy e-commerce działającej w segmencie zdrowie i uroda, powstało jesienią minionego roku w Magnicach pod Wrocławiem przy drodze ekspresowej S8.

Źródło: ManpowerGroup

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj