Już 21 marca Wirtualne Targi EPLAN i Cideon Zapraszamy na Wirtualne Targi Inżynieryjne

998

Po ubiegłorocznym sukcesie nowatorskiej koncepcji targów wirtualnych, dostawca oprogramowania EPLAN stawia kolejny krok. We współpracy ze swoim partnerem – firmą Cideon, organizuje następną edycję Wirtualnych Targów mającą się odbyć już 21 marca br. Klienci i wszyscy zainteresowani doświadczą atmosfery, która towarzyszy prawdziwej imprezie targowej: prezentacje oraz wszelkiego rodzaju demonstracje oprogramowania będą prowadzone na żywo. Dzięki temu nie ma już konieczności odbywania czasochłonnych podróży: wystarczy się zarejestrować, zalogować i już można brać udział w rozmowach online lub korespondować z ekspertami z całego świata na wirtualnym stoisku inżynieryjnym przez czat internetowy.

Portale cyfrowe EPLAN i Cideon Wirtualnych Targów zostaną otwarte ponownie dla klientów i wszystkich zainteresowanych osób 21 marca 2017. Przez ponad 12 godzin transmisji na żywo, od 8 rano do 20 wieczorem, czasu środkowoeuropejskiego (CET), osoby ze wszystkich stref czasowych, które wykażą zainteresowanie mogą uczestniczyć w wirtualnych targach inżynieryjnych wykorzystując do tego komputery, smartfony i tablety. Eksperci firm EPLAN i Cideon z całego świata zostaną wówczas skierowani bezpośrednio do kontaktu z klientami. Zespoły eksperckie będą prowadzić korespondencję przez czat internetowy, odpowiadając na pytania we wszystkich ważniejszych językach. Jest to alternatywa pozwalająca zaoszczędzić czas i pieniądze, zwłaszcza użytkownikom z odległych lokalizacji – wszyscy będą teraz mogli wziąć udział w międzynarodowych targach specjalistycznych i globalnej wymianie wiedzy, korzystając z ogólnoświatowej sieci komputerowej.

Innowacje, trendy i jeszcze więcej…

Topografia Wirtualnych Targów odpowiada rzeczywistym targom. Jest tu hall wejściowy, z którego prowadzą korytarze do różnych przestrzeni wirtualnych. W centrum znajduje się audytorium, w którym uczestnicy mogą oglądać prezentacje transmitowane na żywo. W innej przestrzeni wirtualnej znajdują się WebEX’owe dema rzeczywistych produktów programowych, które mogą być konfigurowane przez odwiedzających. Do najważniejszych prezentacji należą strategie firmowe, nowy EPLAN Cogineer oraz House of Mechatronics – z platformą komunikacyjną i informacyjną Syngineer – jak również rozwiązania z zakresu inżynierii szaf sterowniczych. Dodatkowo, przedmiotami dyskusji będą zagadnienia związane z integracją ERP/PDM oraz z nowymi funkcjami EPLAN Data Portal.

To wydarzenie pozwala zaoszczędzić czas i stanowi efektywną platformę wymiany wiedzy, nie tylko dla użytkowników i kadry kierowniczej średniego szczebla, ale również dla partnerów firmy EPLAN. Wielu z tych producentów również będzie obecnych na Wirtualnych Targach. W foyer, odwiedzający będą mieli możliwość nawiązywania kontaktów za pośrednictwem czatu online – dającego wyjątkową okazję do interaktywnej rozmowy z użytkownikami z całego świata.

Uczestnictwo na żywo, globalna komunikacja z ekspertami oraz atmosfera prawdziwej imprezy targowej: wszyscy zainteresowani z całego świata są serdecznie zaproszeni do wzięcia udziału w Wirtualnych Targach. Rejestracja zaczyna się 21 lutego. Więcej informacji można znaleźć pod adresami:

www.eplan.de/virtual-fair
www.cideon.com/virtual-fair