Kolejny projekt Mostostalu Chojnice z duńską firmą Bladt Industries

1662

Mostostal Chojnice otrzymał od Bladt Industries zlecenie na wykonanie dwóch mostków oraz 64 zestawów elementów fundamentów wież wiatrowych. Zamówienie związane jest z projektem Hornsea ONE OWF – elektrowni wiatrowej zlokalizowanej 120 km od wybrzeża Yorkshire. Kontrakt jest wznowieniem współpracy Zamet Industry z Bladt Industries.

Konstrukcję stalową mostu one Rřdovre bridge wykonał i zabezpieczył antykorozyjnie należący do Grupy Zamet zakład Mostostal Chojnice. Przed malowaniem konstrukcji wykonano montaż próbny współpracujących sekcji, a także przeprowadzono montaż barier.

– Odnowienie współpracy z Bladt Industries i wykonanie kolejnego zlecenia dla tej firmy jest potwierdzeniem wysokich kompetencji Zamet Industry w zakresie produkcji urządzeń oraz wyposażenia jednostek w branży offshore. Cieszymy się, że nasi klienci chętnie kontynuują współpracę z nami. To dowód na wysoką jakość dostarczonych produktów – mówi Tomasz Jakubowski, Prezes Zarządu Zamet Industry S.A.

– Od 2003 roku realizujemy usługi na rzecz największych firm na rynku, a dostarczone przez Zamet Industry konstrukcje, są wykorzystywane w największych projektach wydobywczych, w tym także na polach naftowych zlokalizowanych na Morzu Północnym czy Południowym Atlantyku – dodaje Tomasz Jakubowski.

Źródło: Mostostal Chojnice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj