Mostostal Chojnice wykona konstrukcję Bargeloader’a

1214

Mostostal Chojnice Sp. z o.o. Sp. k. podpisała kontrakt z niemiecką firmą Ship Repair and Trading GmbH. Przedmiotem umowy jest wykonanie kompletnych konstrukcji stalowych ładowarek Bargeloader. To kolejne w ostatnich latach zlecenie z segmentu urządzeń przeładunkowych do materiałów sypkich realizowane przez chojnicki zakład dla Ship Repair and Trading GmbH.

Bargeloader to ładowarka mechaniczna służąca do załadunku jednostek pływających, między innymi barek, wszelkiego rodzaju materiałami sypkimi, zarówno lekkimi, jak i ciężkimi. Urządzenie ma 21 metrów długości, 3,5 metra szerokości i 10 metrów wysokości. Finalnie maszyna trafi do portu morskiego w południowej Azji. W ramach zamówienia dla Ship Repair and Trading GmbH, Mostostal Chojnice wykona trzy sztuki komponentów konstrukcji Bargeloader’a. Umowa obejmuje zakup materiałów, wytworzenie elementów  z wykorzystaniem obróbki mechanicznej, a także zabezpieczenie antykorozyjnie oraz przygotowanie gotowych części maszyny do załadunku na środek transportu morskiego. Ostateczny termin dostawy przewidziany jest na 19 sierpnia 2018 roku.

– Wieloletnie doświadczenie oraz kompleksowość oferty Mostotalu Chojnice w zakresie produkcji wielkogabarytowych maszyn i urządzeń dla przemysłu, każdorazowo pozwala nam na idealne przystosowanie wytwarzanych elementów konstrukcji do indywidualnych potrzeb naszych klientów. To sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze zamówienia, z przeznaczeniem zarówno na rynek krajowy, jak i zagraniczny. Kolejne zlecenie realizowane dla Ship Repair and Trading GmbH jest dowodem wiarygodności Mostostalu Chojnice, jako solidnego producenta i dostawcę urządzeń do przeładunku materiałów sypkich – mówi Krzysztof Topolski, Dyrektor Handlowy / Prokurent Mostostalu Chojnice Sp. z o.o. Sp. k. – Sprawna realizacja poprzednich kontraktów, jakość wykonania, terminowość oraz rzetelność zakładu w Chojnicach kolejny raz została doceniona przez naszego kontrahenta. Dzięki temu prowadzimy obecnie rozmowy z naszym niemieckim partnerem dotyczące wykonania kolejnych sztuk komponentów konstrukcji urządzenia Bargeloader – dodaje dyrektor Topolski.

Ship Repair and Trading GmbH jest międzynarodowym dostawcą usług przemysłowych z siedzibą w Rostock w północno-wschodnich Niemczech. Specjalizuje się w realizacji wymagających projektów przemysłowych, dostarczając rozwiązania techniczne m.in. do zakładów produkcyjnych czy stoczni, głównie w krajach Europy Wschodniej i Azji.

Źródło: MOSTOSTAL CHOJNICE

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj