Najważniejsza konferencja poświęcona cyfryzacji i technologiom Industry 4.0 już w listopadzie! – Top Industry Summit 29.11.2017, Warszawa

1334

Najważniejsza konferencja poświęcona cyfryzacji i technologiom Industry 4.0 już w listopadzie! Top Industry Summit odbędzie się 29 listopada 2017 w hotelu Sheraton w Warszawie pod patronatem honorowym Polskiej Izby Gospodarczej Elektrotechniki, Przemysłowego Instytutu Motoryzacji oraz Polskiej Izby Motoryzacji.

Konferencja stanowi kontynuację szczytu „Chemical Industry Summit & Awards Gala”, który zyskał status najbardziej merytorycznego i prestiżowego wydarzenia o tematyce przemysłu chemicznego w regionie i odniósł wielki sukces w środowisku naukowym i biznesowym, zrzeszając grono wybitnych ekspertów z Polski i zagranicy.

Tegorocznemu forum przyświeca idea debaty o wyzwaniach, jakie stwarza postępująca czwarta rewolucja przemysłowa. Poznamy prognozy dotyczące najnowszych trendów i innowacji w sektorze chemicznym, branży motoryzacyjnej oraz przemysłowej. Wśród podejmowanych tematów znajdą się zagadnienia dotyczące smart factory i innowacyjnych technologii zapewniających oszczędności w biznesie. Celem konferencji jest pokazanie, w jaki sposób różne sektory produkcyjne się zmieniają, aby stanąć wśród liderów rewolucji 4.0.

Współorganizatorem konferencji jest PwC, a wśród partnerów wydarzenia znalazły się spółki takie jak: Audi, Bosch, Canon, Fluor, Cigno Consulting czy Precia Molen.
Konferencję zwieńczy uroczysta gala rozdania „Diamentów Top Industry”, których celem jest uhonorowanie firm i osób związanych z branżą przemysłową wyróżniających się innowacyjnością oraz w znaczący sposób przyczyniający się do rozwoju polskiej gospodarki.

Rejestracja na wydarzenie: http://www.executive-club.com.pl/konferencje/chemia/16-listopada-2017/rejestracja/ 
Organizator: Executive Club
Współorganizator: PwC
Patronat honorowy: Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki, Przemysłowy Instytut Motoryzacji, Polska Izba Motoryzacji
Partner Główny: Audi
Partnerzy: Bosch, Canon, Fluor, Cigno Consulting, Precia Molen
Patroni medialni: Wirtualna Polska, Rynek Inwestycji, Polski Przemysł, Portal Przemysłowy, Logistyczny.com, Top Logistic, Przemysł Chemiczny, Reporter chemiczny, Szefa Utrzymania Ruchu, Nowoczesny Warsztat, warsztat.pl, Magazyn Fleet, Fleet.com.pl, automatykaonline.pl, Automatyka, Chemia i Biznes, Inżynieria & Utrzymanie ruchu, Control Engineering, Metale.org, Narzędziownia.org, Tworzywa.org, Q business, Law Business Quality, Polska the Times, Poland Today, Business & Prestige.

Kontakt dla mediów:
Pani Aleksandra Łapińska
Specjalista ds. Marketingu
tel. kom. 570 105 421
e-mail: aleksandralapinska@executive-club.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj