Producent szafek Wepan nie chce rezygnować z jakości

817

Przedstawiamy Gerta van Wensena, dyrektora firmy Wepan z południa Holandii. Jako monter i konstruktor szafek doskonale wie, że elastyczność i szybkość są ważne dla wielu klientów, ale nie chce rezygnować z jakości. To jeden z powodów, dla których od ponad 20 lat współpracuje z firmą Omron. „Nigdy nie mieliśmy problemów ze sterownikami PLC ani innymi podzespołami”.

„Postrzegam budowę szafek jako zawód” – wyjaśnia van Wensen, dyrektor firmy Wepan. „Tu nie chodzi tylko o podłączanie podzespołów do szyny lub prowadzenie kabli. Otrzymujemy rysunek i bierzemy pustą płytę podstawy, aby przekształcić ją w produkt wysokiej jakości. Oznacza to, że stosujemy tylko produkty wysokiej jakości i poświęcamy dużo czasu szczegółom, takim jak napisy na podzespołach w szafce sterowniczej”.
Wepan to średnia firma zatrudniającą osiemnaście osób i zajmującą się instalacjami elektrotechnicznymi i budową szafek. Choć operuje także w sektorach budownictwa komercyjnego i automatyki przemysłowej, sprzęt chłodniczy i wentylacyjny stanowi około 60 procent jej obrotów. Na przykład firma Wepan działa w sektorze budowy i instalacji dużych sklepów z chłodziarkami i zamrażarkami w Holandii, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Oprócz budowy szafek firma Wepan uczestniczy także w projektowaniu, budowaniu, instalowaniu i konserwowaniu. Firma Wepan dysponuje specjalistycznym wyposażeniem i maszynami do projektowania i budowania szafek sterowniczych i operacyjnych oraz instalacji zasilania i oświetlenia do 1600 A, a także do testowania ich zgodnie z dyrektywami maszynowymi WE.
Źródło: OMRON

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj