SOUTHCO ROZSZERZA DZIAŁALNOŚĆ PRODUKCYJNĄ W POLSCE

1206

Southco Inc., światowy lider technologii systemów zamknięć oraz urządzeń dostępu, poinformował dzisiaj, że rozszerzy obszar swojej działalności o Polskę. TouchPoint Inc., spółka – matka Southco Inc., nabyła teren w południowo-wschodnim regionie Rzeszowa, gdzie Southco wybuduje nowy zakład produkcyjny o powierzchni ok. 6500 m2 wychodząc na przeciw oczekiwaniom rosnącej liczby europejskich Klientów Firmy.

Budowa nowego zakładu rozpocznie się w tym roku, a zakończenie prac planowane jest na początek roku 2019. Inwestycja w Polsce zapewni Southco nową lokalizację, która wzmocni dalszy rozwój firmy w Europie w obrębie działalności produkcyjnej, technologicznej i dystrybucyjnej.

Decyzja Southco o otwarciu nowego zakładu w Polsce wpisuje się w międzynarodowy trend w biznesie dotyczący wyboru inwestycji w szybko rozwijającym się regionie, który ma wykwalifikowaną kadrę i posiada bogate zasoby kultury. Nowy zakład będzie charakteryzował się najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Jego powstanie stworzy nowe i atrakcyjne miejsca pracy, a rekrutacja planowana jest jeszcze w bieżącym roku.

-Cieszymy się, że udało nam się rozszerzyć naszą działalność produkcyjną o obszar, który staje się centrum dla rozwoju nowej technologii i z niecierpliwością oczekujemy na otwarcie działalności w Polsce», powiedział Thomas Mehler, Prezes Southco, Inc. Wraz z ukończeniem budowy nowego zakładu w Polsce, będziemy posiadali dwa zakłady w Wielkiej Brytanii i jeden w Europie centralnej wzmacniający naszą wydajność operacyjną i realizację zamówień oraz umożliwiający nam zapewnienie wartości dodanej dla naszych klientów».

Źródło: Southco i TouchPoint

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj