KUKA – ekspert w dziedzinie zrobotyzowanego spawania

534

Perfekcyjne wyniki nawet do najmniejszej spoiny. To właśnie nasza pasja. Jako pionier i niezawodny partner w dziedzinie zrobotyzowanego spawania oferujemy klientom z branży motoryzacyjnej i łączenia metali elastyczne i wydajne rozwiązania automatyzacji w niemal każdym zadaniu spawalniczym.

Nasi klienci cenią sobie efektywną automatyzację złożonych zadań spawalniczych oraz ich perfekcyjną realizację aż do najmniejszej spoiny. Wszystko odbywa się przy zachowaniu wysokiej stabilności systemu. Dzięki pionierskim rozwiązaniom w zakresie automatyzacji i inteligentnej robotyce KUKA jest doskonale przygotowana, by sprostać tym wyzwaniom. Nasze roboty spawalnicze wyróżniają się znacznie zwiększoną produktywnością, która jest możliwa dzięki zintegrowanym etapom procesu, skróconym czasom cyklu i długim okresom międzykonserwacyjnym.

Jako lider myśli i pionier w branży robotyzacji, KUKA oferuje trwałe bezpieczeństwo inwestycji. Inteligentna optymalizacja w cyfrowym i zintegrowanym świecie produkcji prowadzi do większej efektywności.

Źródło: KUKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj