Liczy się pierwsze wrażenie – maty wejściowe MEWA

1277

Pierwsze wrażenie o firmie powstaje już przy wejściu…. Czyste i estetyczne wejście do biura warsztatu czy recepcji stanowi jego wizytówkę. Brud i wilgoć w tym miejscu nie tylko niszczą posadzkę, ale także wpływają negatywnie na postrzeganie firmy

Szczególne ważne jest to na jesieni i w zimie, kiedy jest dużo błota i śniegu, a posadzka staje się przez to niebezpiecznie śliska. Dotyczy to również przejść z hali produkcyjnej lub warsztatowej do pomieszczeń wewnątrz budynku, posadzek w pomieszczeniach biurowych i handlowych, jak też obszaru schodów i wind. Maty wejściowe firmy MEWA zapewniają idealną czystość w takich obszarach, skutecznie zapobiegając zanieczyszczeniom. Specjalna warstwa spodnia ma własności antypoślizgowe i sprawia, że maty nie ślizgają się na posadzce. Natomiast mikrowłókna zastosowane w połączeniu ze specjalnym rodzajem mocnych i szorstkich włókien sprawiają, iż maty te są niezwykle efektywne i zarazem odporne na ścieranie. Doskonale sprawdzają się w takich obiektach, jak zakłady metalowe, warsztaty naprawcze, zakłady chemiczne, laboratoria, placówki handlu detalicznego, gastronomia, masarnie, zakłady cukiernicze itp. Maty dostępne są w trzech wielkościach: 75 x 85 cm, 85 x 150 cm oraz 115 x 240 cm i w trzech kolorach: antracytowym, brązowym i niebieskim.

Istotne jest, iż maty wejściowe – podobnie jak czyściwa czy inne tekstylia przemysłowe oferowane przez firmę MEWA – można wynająć. Użytkownik nie musi się zatem troszczyć się o ich czyszczenie i wymianę. Maty oferowane są w systemie tzw. pełnej obsługi, tzn. są one dostarczane i odbierane od klienta w ustalonych odstępach czasowych, ekologicznie czyszczone i dostarczane ponownie – już czyste – do klienta. To pozwala w istotny sposób zaoszczędzić czas i środki zarówno finansowe, jak i organizacyjne.

Więcej informacji: MEWA Textil Service Sp. z o.o. 

Telefon: 32 363 82 60
www.mewa-service.pl

ul. Andersa 15 41-200 Sosnowiec
woj. Śląskie, Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj