Nowa seria małogabarytowych zamków obrotowych

945

Firma Southco powiększyła w ostatnim czasie ofertę zamków obrotowych o zamek R4-10 w wersji ze zintegrowanym wspornikiem. Nowy model, wyposażony we wspornik do montażu linki eliminuje konieczność stosowania dodatkowych komponentów podczas instalacji.

Zaprojektowana przez Southco konstrukcja ze zintegrowanym wspornikiem umożliwia tanią instalację zamka obrotowego w wielu aplikacjach, w tym w pojazdach terenowych, na statkach i w maszynach przemysłowych. Model R4-10 ze zintegrowanym wspornikiem zajmuje minimalną przestrzeń wewnątrz obudowy, zawiera ukryte zatrzaski i zapewnia duży poziom bezpieczeństwa.

Zamki R4 są wykonywane ze stali odpornej na korozję lub stali nierdzewnej i zawierają zintegrowany zderzak oraz jedno- lub dwustopniowy zatrzask. Mogą współpracować z siłownikami mechanicznymi i elektronicznymi oraz z linkami z oferty Southco, wraz z którymi stanowią kompletny system zamka obrotowego.

Menadżer produktów globalnych, Cynthia Bart mówi, “Najnowszy zamek obrotowy Southco ze zintegrowanym wspornikiem jest łatwy w instalacji, tani i może być obsługiwany zdalnie w różnych aplikacjach przemysłowych.”

Źródło: www.mymepax.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj