Przedstawiamy Tork Clean Care dla branży produkcyjnej

895

Tork pomaga zakładom produkcyjnym zapewnić nowy standard higieny.

Jako dostawca profesjonalnych produktów do utrzymania higieny dla przemysłu i ekspert w tej dziedzinie Tork stworzył program, który ma na celu wesprzeć właścicieli i osoby zarządzające zakładami produkcyjnymi w zapewnieniu pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.

Zarządzający zakładami produkcyjnymi niemal z dnia na dzień stanęli przed wyzwaniem jak sprostać nowemu reżimowi higienicznemu i zapewnić bezpieczne miejsce pracy, utrzymując przy tym dotychczasowe tempo produkcji. Potrzebne okazały się konkretne pomysły, a także precyzyjnie dobrane produkty i usługi.

Podstawowe zasady utrzymania czystości są znane, ale stworzenie bezpiecznego stanowiska pracy wymaga dziś od zarządzających nieustannego pogłębiania wiedzy. Zmieniają się bowiem warunki, w których działają firmy, ale też nieustannie pojawiają się nowe rozwiązania.

Pamiętajmy, że nawet niewielka poprawa higieny w miejscu pracy może spowodować:

  • Poprawę bezpieczeństwa
  • Zwiększenie satysfakcji oraz poprawę samopoczucia pracowników
  • Zmniejszenie liczby zwolnień chorobowych
  • Poprawę produktywności
  • Poprawę jakości pracy

Dzięki przygotowanym w ramach programu Tork Clean Care materiałom – takim jak Przewodnik odpowiedniego umieszczania dozowników w zakładach produkcyjnych i lista kontrolna – osoby zarządzające obiektami bez trudu zidentyfikują przestrzenie o krytycznym znaczeniu, dopasują do nich odpowiednie produkty i zoptymalizują ich użycie.

Wiele zakładów produkcyjnych do wyposażenia szatni i łazienek wybiera nowo rozbudowaną linię dozowników Tork PeakServe®. Jest to system do wycierania rąk, gdzie wykorzystano skompresowane wkłady oraz technologię łączącą ze sobą bindy, dzięki której zapewniony jest stały dostęp do ręczników. Rozszerzona linia oferuje szereg rozwiązań dostosowanych do różnorodnych miejsc o dużym natężeniu ruchu. Popularnością cieszą się też dozowniki Tork Performance®, które idealnie sprawdzają się w hali produkcyjnej. Można je montować na wiele różnych sposobów, bez trudu umieszczając we wszystkich strategicznych miejscach linii produkcyjnych. Tork zawsze podkreśla, że decydując się na dane rozwiązania, należy pamiętać, aby były one dopasowane do potrzeb danego obiektu.

Dowiedz się więcej, w jaki sposób możesz zapewnić nowy standard higieny w swoim zakładzie: tutaj

Essity Polska Sp. z o.o.
Puławska 435A
02-801 Warszawa
Tel. 22 543 75 00

Email: pracujbezpiecznie@essity.com
https://www.tork.pl