Wszystkie produkty wysokiej jakości od jednego usługodawcy

1120

W przemyśle, produkcji i rzemiośle stosowane są różne rodzaje tekstyliów przemysłowych: od odzieży roboczej i ochronnej po tekstylne czyściwa z bawełny czy maty olejowe, które bardzo dobrze sprawdzają się na przykład przy wszelkich naprawach. Wszystkie te produkty można wynająć w firmie MEWA w ramach tzw. pełnej usługi serwisowej.

Czyściwa są nieodzownym elementem, wykorzystywanym do czyszczenia np. w warsztatach samochodowych. Można je oczywiście kupić, a po czyszczeniu brudne wyrzucić do kosza z odpadami. Można jednak zamówić czyściwa wielokrotnego użytku firmy MEWA, oferowane w ramach pełnego serwisu. To optymalna alternatywa: MEWA dostarcza czyste czyściwa, odbiera zużyte, pierze je, a następnie ponownie dostarcza klientowi już czyste czyściwa. Ta zasada obowiązuje także w odniesieniu do mat olejowych, które zwykle podkładane są pod naprawiane lub konserwowane maszyny, w celu zbierania wyciekających płynów. One również wymieniane są na czyste maty w uzgodnionych z klientem odstępach czasowych,.

Wynajmij – kup – używaj
Korzystając z usługi pełnego serwisu, można także regularnie zaopatrywać pracowników w zawsze czystą i świeżą odzież roboczą. Specjaliści firmy MEWA doradzą klientowi, jaka odzież robocza będzie optymalna dla danego zastosowania. Potem można zdecydować o odpowiednich kombinacjach kolorystycznych, ilościach, rozmiarach i odstępach czasowych, w jakich dostarczana ma być czysta odzież. Tę usługę klient może testować przez trzy miesiące, nie ponosząc żadnego ryzyka. Dodatkowo odzież robocza może być zaopatrzona na życzenie klienta w firmowe logo, co pozwala łatwo zidentyfikować pracowników danej firmy, tworząc jednocześnie jej jednolity image.
Artykuły bhp i środki ochrony osobistej, które niezbędne są w codziennej pracy, klient może dokupić jako uzupełnienie ww. usługi, zamawiając je z katalogu „World Wide Work by MEWA“. Katalog ten zawiera wszystko, co jest niezbędne w zakładzie lub warsztacie: od wyposażenia ochronnego, jak rękawice czy buty ochronne, poprzez odzież, kurtki softshell i akcesoria, po elementy ostrzegawcze. Łącznie do wyboru jest około 1800 różnych produktów, które znajdują zastosowanie na różnych stanowiskach pracy.


Zalety usługi pełnego serwisu od jednego dostawcy
Największą zaletą oferty serwisowej dla wszystkich klientów firmy MEWA jest fakt, iż wiele rzeczy, które potrzebne są im w codziennej pracy, mogą zamówić u jednego dostawcy. Terminy dostaw są krótkie, a wszystkie produkty w krajach, w których działa firma MEWA, są takiej samej wysokiej jakości. Zamawianie u jednego dostawcy pozwala zminimalizować zarówno koszty, jak i nakłady pracy związane z organizacją i logistyką. Tym samym klient może się całkowi-cie skoncentrować na swojej głównej działalności.

Źródło: MEWA Textil