40 lat Innowacji oraz inwestycji – profesjonalne łożyska ISB

0
668

ISB Industries, jest jednym z głównych międzynarodowych graczy w dziedzinie komponentów przemysłowych, firma został założona w 1981 roku przez Bartolomeo Ghirardini. Po czterdziestu latach firma nadal zachowuje swój rodzinny charakter: dziś jest prowadzona przez prezesa Bartolomeo Ghirardini, z jego córką Chiarą Ghirardini i zięciem Giuseppe Vernetti jako dyrektorami zarządzającymi. Marka ISB jest znana na całym świecie dzięki silnemu międzynarodowemu powołaniu i coraz bardziej rozpowszechnionej sieci dystrybucji, która została profesjonalnie zbudowana przez lata: ponad 2000 dystrybutorów i punktów sprzedaży prowadzonych przez 45 ISB Service/Master Dealers na całym świecie.

Zarząd firmy Italcuscinetti S.p.A. Od lewej: Pani Chiarą Ghirardini – Dyrektor Zarządzający, następnie Pan Bartolomeo Ghirardini – Prezes Zarządu, Pan Giuseppe Vernetti – Dyrektor Zarządzający.

Czterdzieści lat działalności nie jest prostym zasięgnięciem, ale z pewnością znaczącym etapem na drodze ciągłego rozwoju, który ISB zamierza podjąć z takim samym entuzjazmem, tą samą energią i chęcią osiągnięcia, która wyróżnia firmę od początku jej powstania. Powołanie do inwestowania w ciągłą ekspansję firmy, która jest jeszcze bardziej znacząca w obecnej fazie gospodarczej i historycznej, znajduje odzwierciedlenie w imponującym nowym projekcie, który jest obecnie finalizowany. W centrali ISB w Rubiera (RE), w pobliżu jednego z najważniejszych obiektów logistycznych w Europie, trwa budowa nowego Centrum Technologicznego.

Centrum techniczne “ISB”

Obiekt zajmie ponad 1500 mkw. i pomieści na czterech piętrach biura techniczne, laboratoria, działy kontroli i badań, sale szkoleniowe i konferencyjne mieszczące ponad 200 osób. Na wyższych piętrach powstaną również dwa patia do organizacji imprez okolicznościowych. Na parterze kadra techniczna będzie na co dzień zaangażowana w prace badawczo-rozwojowe, współprojektowanie, testowanie aplikacji, przedsprzedażowa i posprzedażowa obsługa klienta: uzbrojony w najnowocześniejszy, stale rozwijający się sprzęt i oprogramowanie, zespół składa się z wykwalifikowanych inżynierów i techników oraz ściśle współpracuje z produkcją i innymi działami technicznymi z różnych oddziałów. Zielona Marka ISB jest zawsze u boku swoich partnerów, oferując najlepsze rozwiązania produkcyjne, najwyższe standardy jakości, kompletny asortyment oraz duży zapas produktów dostępnych na magazynie, gwarantując sprawną i szybką obsługę z każdego punktu logistycznego. Przeszliśmy długą drogę, a przed nami jeszcze dłuższa: od 40 lat 100% produkcji, jakości, asortymentu, zapasów i usług dla bardziej ekologicznego świata!

#ISBindustries
#ISBturns40
Future #Green

Więcej informacji: www.isb-industries.com/en

Italcuscinetti S.p.A. a Socio Unico
Via Caponnetto, 15 – 42048 Rubiera (Reggio Emilia) ITALIA