AUTOMOTIVE 2016 – już wkrótce w dniach 10-11.05.2015, Wrocław !

918

Specjalistów oraz menedżerów z branży motoryzacyjnej i przemysłu samochodowego zapraszamy na drugą edycję konferencji technicznej AUTOMOTIVE, która odbędzie się w dniach 10-11.05.2016 we Wrocławiu. Uczestnicy będą mieli unikalną okazję zapoznania się z najnowszą technologią stosowaną przy produkcji samochodów w Polsce i na świecie.

Podczas konferencji zaprezentujemy m.in., w jaki sposób dokonano robotyzacji w wybranych zakładach przemysłu samochodowego, jakie koncepcje i technologie napędzają przemysł motoryzacyjny na świecie i w jaki sposób sztuczna inteligencja coraz śmielej wkracza do zakładów produkcyjnych. Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. „Digital Factory na przykładzie zakładu VW Motor”, „Robotyzacja elementem czwartej rewolucji przemysłowej”, „Nowoczesne systemy produkcji”, „Sztuczna inteligencja jako narzędzie Smart Production”, „Cyberbezpieczeństwo wyzwaniem zakładów produkcyjnych        „, a także wiele innych odnoszących się do bezpieczeństwa, zarządzania produkcją, diagnostyki i transportu.

Konferencja podzielona została na następujące bloki tematyczne: Cyfrowa Fabryka, Nowoczesne Systemy Produkcji, Dobre Praktyki Na Rynku Automotive, Bezpieczeństwo w Zakładach Produkcyjnych oraz Monitoring i Diagnostyka.

W przemyśle motoryzacyjnym dokonują się obecnie rewolucyjne zmiany. Aby być z nimi na bieżąco warto wziąć udział w AUTOMOTIVE 2016 – mówi Dariusz Germanek z firmy Siemens, jeden z pomysłodawców konferencji – Smart Industry, Robotyzacja, Czwarta Rewolucja Przemysłowa i Cyfryzacja Produkcji – to tylko niektóre z tematów konferencji, które mogę polecić każdemu specjaliście i menedżerowi z branży motoryzacyjnej.

Partnerem technologicznym konferencji jest firma SIEMENS, a partnerem technologicznym Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych. Patronat honorowy objęły następujące instytucje: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT), Politechnika Wrocławska, TÜV NORD oraz Urząd Dozoru Technicznego.

Partnerami konferencji są: AIUT, AutoID, AUTOMATECH, DB Energy, KUKA, MJ Group i THEUSLED, Stokvis Tapes.

Do udziału w konferencji zachęcamy w szczególności:

• Technologów, inżynierów produkcji i inżynierów procesu produkcyjnego

• Osoby odpowiedzialne za zakupy

• Osoby odpowiedzialne za planowanie inwestycji

• Kierowników utrzymania ruchu

• Kierowników działu konstrukcyjnego


Data i miejsce konferencji: 10 – 11 maja 2016, Wrocław, Haston City Hotel ****

Więcej informacji oraz rejestracja: www.konferencja-automotive.pl