„Autonomiczny partner kompletacji” i inne nowości Zapowiedzi STILL na LogiMAT 2016

864

Już 8 marca rozpoczną się targi LogiMAT. Na jednej z najważniejszych w Europie dorocznych imprez branży intralogistycznej nie zabraknie firmy STILL. Jakich nowości można spodziewać się na jej stoisku?

Obok odświeżonych modeli najpopularniejszych produktów, jak elektryczny RX 20, wózek niskiego unoszenia EXU z baterią litowo-jonową i EK-X, modułowe urządzenie do komisjonowania pionowego, firma STILL zapowiada premierę dwóch nieprezentowanych dotąd nowości. Pierwszą z nich jest unikalne, w pełni autonomiczne rozwiązanie nazywane „partnerem kompletacji”. Drugą stanowią ulepszone elementy zestawów transportowych, przystosowane do elektrycznej obsługi.

Na stoisku firmy będzie można zapoznać się także z ALS, systemem aktywnej stabilizacji masztu, stanowiącym o przewadze konkurencyjnej reach trucka STILL FM-X, pozwalającym zwiększyć o kilkadziesiąt procent wydajność obsługi regałów wysokiego składowania. Kolejną ciekawą nowością jest STILL ErgoPick. Rozwiązanie powstało poprzez doposażenie wózka typoszeregu CX z podnośnikiem nożycowym w podciśnieniowy chwytak zamocowany na wysięgniku. Umożliwia on podnoszenie ładunków takich jak kartonowe pudła, worki, pojemniki z farbą, beczki czy skrzynki o wadze do 40 kg w łatwy, bezpieczny i wymagający minimalnego wysiłku operatora sposób.

Szczegółowe informacje na temat produktów, które miały już swoją premierę, znaleźć można na stronie www.still.pl. Informacje o pozostałych pojawią się w serwisie firmy po konferencji prasowej, która odbędzie się 7 marca, w przeddzień otwarcia targów LogiMAT.

źródło: More&More Marketing