Fluke dodaje iPady do kamery TiS45 w specjalnej promocji na koniec roku

901

Do końca roku potrwa promocja jaką firma Fluke przygotowała na swoją kamerę termowizyjną TiS45 (z serii użytkowej TiS). Kamery te sprzedawane będą w tym czasie w zestawie z tabletem iPad Air.

Nowa seria kamer termowizyjnych TiS, zapewniająca wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach, zadebiutowała na rynku jesienią ub.r., kiedy to Fluke wprowadził do sprzedaży jednocześnie 8 nowych modeli z linii użytkowej: TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20 i TiS10. Wszystkie te kamery współpracują z systemem Fluke Connect™ umożliwiającym łączność bezprzewodową ze smartfonami, przechowywanie danych w chmurze oraz współpracę całego zespołu techników bez względu na dzielące ich odległości.

Wszystkie charakteryzują też wysokie rozdzielczości gwarantujące jakość obrazu ułatwiającą przeprowadzenie prawidłowej diagnostyki obiektu – nawet do 2,5 razy więcej pikseli oraz nawet o 70 proc. większy współczynnik D:S.

Zastosowana w nich technologia IR-Fusion rejestruje obrazy w paśmie światła widzialnego i w podczerwieni, a następnie łączy je ze sobą – a nie tylko nakłada na siebie. Są one też wyrównywane względem siebie na ekranie, umożliwiając dokładniejszy podgląd z każdej odległości. To ułatwia zarówno identyfikację problemu, jak i jego dokładną lokalizację.

Kamery serii TiS są szczególnie polecane w diagnostyce: instalacji elektrycznych, HVAC, mechanicznych, obiektów mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

Więcej szczegółów na www.fluke.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj