Nowa generacja elektrobębnów firmy Interroll oraz nowe rozwiązania do transportu pionowego i zoptymalizowanego procesu sortowania

964

Jedną z ważniejszych nowości jest nowa generacja elektrobębnów, które firma Interroll oferuje obecnie w wersjach o większym wyborze średnic.

Na targach LogiMAT zadebiutują najnowsze modele DM0113 i DM0138. Nowa generacja napędów oferuje imponującą gamę zalet: Silniejsze wały i łożyska kulkowe zapewniają wyjątkowo długą żywotność, a niezwykle stabilna konstrukcja przekładni planetarnej umożliwia przeniesienie wysokich momentów obrotowych przy niskim poziomie hałasu podczas pracy. Wszystkie elektrobębny nowej generacji charakteryzują się stopniem ochrony IP69K oraz spełniają najwyższe standardy higieniczne co oznacza, że mogą być znacznie szybciej i łatwiej czyszczone w porównaniu z tradycyjnymi silnikami przekładniowymi.

Zoptymalizowane czasy montażu i szybkości pobierania w procesie kompletacji

Firma Interroll będzie również prezentowała system Carton Wheel Flow. Zoptymalizowane łoża umożliwiają łatwą instalację w znacznie krótszym czasie. Firma Interroll wprowadziła znaczące zmiany w konstrukcji Carton Wheel Flow, zmniejszając liczbę profili wymaganych do realizacji wszystkich konfiguracji łoży o ponad połowę. Nowa konstrukcja trawersu załadunkowego i wyładunkowego pozwala stosować montaż z “płynnym” przesuwem, zapewniającym ciągłość pracy systemu pick-to-light i zwiększenie liczby opakowań transportowanych w ciągu godziny. Dzięki temu procesy pobierania mogą być upraszczane i optymalizowane.

Nowa winda firmy Interroll

Prototyp nowej windy Interroll Spiral Lift zostanie zaprezentowany po raz pierwszy przed jej planowanym wprowadzeniem na rynek w lecie 2018. Wyróżnia się ona wyjątkowo małymi wymaganiami odnośnie wymaganej powierzchni montażowej, umożliwiając optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Winda Interroll Spiral Lift może być konfigurowana z 45-stopniowych modułów i zapewnia energooszczędną oraz cichą pracę, oferując użytkownikowi maksymalną elastyczność.

Wreszcie kwestia ostatnia, ale nie mniej ważna. Interroll zamierza zaprezentować się jako atrakcyjny pracodawca. Ciągły rozwój firmy stwarza stałe zapotrzebowanie na zmotywowanych i entuzjastycznie nastawionych pracowników; zainteresowane osoby mogą poznać Interroll na targach LogiMAT i spotkać się osobiście z dyrektorem działu personalnego.

Źródło: Interrol