Nowy mechanizm przeciwagi firmy SOUTHCO neutralizuje ciężar ciężkich drzwi i pokryw

1284

Firma Southco rozszerzyła w ostatnim czasie swoje portfolio rozwiązań Positioning Technology o nowy mechanizm przeciwwagi dla ciężkich drzwi i pokryw.

Seria CB Lift-A-SYST wspomaga siłę podnoszenia i stabilność położenia w całym zakresie ruchu, zwiększając bezpieczeństwo i niezawodność konstrukcji podczas operacji zamykania i otwierania. Nadaje się doskonale do konstrukcji budowlanych, mebli, samoobsługowych punktów sprzedaży oraz szyldów, eksponatów i wyświetlaczy.

Seria Lift-A-SYST firmy Southco została zaprojektowana specjalnie do kontrolowania masy ciężkich blatów i pokryw, umożliwiając ich łatwe podnoszenie i pozycjonowanie. Mechanizm Lift-A-SYST umożliwia podniesienie ciężkiej pokrywy przy minimalnym wysiłku, a następnie bezpieczne pozostawienie jej w dowolnym położeniu. Może być precyzyjnie dostrajany do konkretnego typu obciążenia, co eliminuje potrzebę jego konserwacji i regulacji w przyszłości. Dodatkowo, Lift-A-SYST zapewnia bezpieczną pracę i powtarzalny czas życia.

Menadżer produktów globalnych James Stroud dodaje, “Seria CB Lift-A-SYST firmy Southco została zaprojektowana specjalnie do kontroli masy ciężkich blatów i pokryw. Umożliwia ich precyzyjne równoważenie, umożliwiając bezpieczne podnoszenie i pozycjonowanie przy minimalnym wysiłku ze strony użytkownika.”

Więcej informacji dotyczących funkcjonalności zawiasów z kontrolą położenia można znaleźć na stronie www.southco.com 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj