Profile aluminiowe item – system MB do budowy maszyn

2514

Firma item produkuje i rozwija ceniony na całym świecie system profili aluminiowych i dopasowanych do nich komponentów. System item MB to aluminiowe profile konstrukcyjne (ponad 400 wzorów) stosowane w branży przemysłowej przy budowie maszyn i urządzeń, linii technologicznych i stanowisk pracy.

System modułowy MB item jest rozwiązaniem dla wszystkich konstruktywnych zadań w zakresie budowy maszyn i jednostek oprzyrządowania produkcji. Obszary jego zastosowania obejmują proste ramy jak i kompletnie zautomatyzowane linie produkcyjne. Od ponad 25 lat inżynierowie na całym świecie stosują system modułowy MB, ponieważ wszystkie jego elementy są ze sobą kompatybilne. Modułowe elementy pozwalają się łączyć ze sobą w dowolny sposób. W ten sposób Państwa pomysły stają się realne. Niezawodność oraz możliwość rozbudowy zapewniają funkcjonowanie konstrukcji w długim okresie użytkowania.

Bogaty asortyment elementów podstawowych, dynamicznych, akcesoriów oraz techniki połączeń umożliwi szybką i profesjonalną realizację Państwa projektów. Nasze kompetencje to:

– Budowa maszyn i obudowy maszyn
– Sciany zabezpieczające i działowe
– Ergonomiczne stanowiska pracy
– Konstrukcje nośne z profili aluminiowych
– Prowadnice liniowe
– Linie produkcyjne

Firma item jest producentem konstrukcyjnych profili aluminiowych , od 30 lat działającym na rynku niemieckim, z oddziałami na calym świecie a od paru lat w Polsce.

W szybkim terminie dostarczymy:

– wysokiej jakości przycięte profile aluminiowe item MB
– zestawy komponentów do samodzielnego montażu
– kompleksowe rozwiązania wykonane w całości

Naszym klientom dostarczamy plyte DVD Ikasys z biblioteką symboli 3D do swobodnego modelowania komponentami systemu item
Katalog online dostąpny na naszej stronie internetowej posiada możliwość obliczenia ugięcia profili !!!

Nasze biuro projektowe zoptymalizuje Państwa projekty. Nasi Doradcy Techniczni chętnie pomogą Państwu również u Państwa w firmie.

Więcej informacji: http://www.item24.pl/

http://www.item24.pl/fileadmin/templates/img/banner/item-Polen.png