Zapoznaj się z włoską ofertą obrabiarek do metalu na targach BIMU 2022

0
181
Bimu32-Fierarho milano-

Biuro ICE – Sekcja Promocji Handlu Ambasady Włoch w Warszawie wspólnie z branżowym Stowarzyszeniem Producentów Obrabiarek, Urządzeń i Automatyki UCIMU-SISTEMI PER PRODURRE organizuje nieodpłatny wyjazd kilku firm z Polski, użytkowników technologii, do Mediolanu na targi BI-MU 2022.

BI-MU 2022 – Międzynarodowe Targi Obrabiarek do Obróbki Skrawaniem Metali, Obróbki Plastycznej, Technologii Przyrostowych, Robotów, Automatyki i Technologii Wspomagających. Tegoroczne targi będą prezentowały ofertę obrabiarek w ramach pięciu specjalistycznych salonów: RobotHeart, BI-MU_Digital, Piu’Additive, Metrology & Testing, BI-MU Logistics.

Więcej szczegółów na temat targów znajdziecie: https://www.bimu.it/

BIMU

Biuro ICE propozycję kieruje wyłącznie do użytkowników obrabiarek do metalu, do dyrektorów technicznych, dyrektorów zakupów, głównych technologów i decydentów z następujących branż: lotnicza, motoryzacyjna, AGD, obronność, elektronika, energetyczna, kolejowa i budowlana, maszyn rolniczych, mechaniczna, stoczniowa, producenci form i matryc, kooperanci. W bieżącym roku oficjalnymi gośćmi strony włoskiej na targach będą użytkownicy obrabiarek do metalu z 15 krajów.

Jeśli firma jest użytkownikiem obrabiarek do metali i jest zainteresowana spotkaniami z włoskimi wystawcami prosimy o wypełnienie ZGŁOSZENIA ZAINTERESOWANIA drogą mailową  Sekcji Promocji Handlu Ambasady Republiki Włoskiej w Warszawie (varsavia@ice.it) w celu uzyskania szczegółów i sposobu rejestracji (do 15 sierpnia 2022r.).

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:
Pani Izabela Laskowska
Analityk rynku z ICE

tel. 22 6280243
email: varsavia@ice.it
www.ice.it

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here