Firma Parker przedstawia nowy panel ekspertski „Expert Insights” na temat elektryfikacji pojazdów

869

Firma Parker Hannifin, światowy lider w dziedzinie technologii ruchu i sterowania, 18 listopada 2021 roku przedstawi nowy panel ekspercki z serii „Expert Insights”. Mark Jeffries, prelegent o międzynarodowej renomie, poprowadzi dyskusję na temat elektryfikacji pojazdów z dwoma liderami firmy Parker.

Firmy na całym świecie dążą do dekarbonizacji w ramach swoich strategii redukcji emisji, włączając firmę Parker, która w tym roku ogłosiła, że jej celem jest osiągnięcie neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla do 2040 roku. Wiele firm zajmujących się maszynami terenowymi i transportowymi koncentruje się na elektryfikacji, a ta zmienia zasady gry, ponieważ umożliwia konstruktorom pojazdów pracę z całkowicie nową architekturą.

W drugiej dyskusji ze wspomnianej serii Mark Czaja, dyrektor ds. technologii i innowacji w firmie Parker, oraz Paul Horvat, wiceprezes ds. rozwoju biznesowego w Motion Systems Group, omówią uwarunkowania, jakie niesie ze sobą czysta technologia. Podczas dyskusji omówione zostaną takie tematy, jak ewolucja elektryfikacji pojazdów, kluczowe kwestie związane ze zrównoważonym rozwojem oraz możliwe następstwa w zakresie cen technologii, inwestycji biznesowych oraz polityki władz państwowych.

Dyskusja będzie transmitowana online od godziny 15:00 czasu środkowoeuropejskiego (9:00 czasu EST) w czwartek, 18 listopada 2021 r. Zainteresowane strony mogą zarejestrować się w celu uzyskania dostępu pod adresem: https://discover.parker.com/ExpertInsights_MobileElectrification?cm_mmc=PressRelease-_-EMEA_United%20Kingdom-_-ExpertInsights_MobileElectrification-_-Polish


O firmie Parker Hannifin:

Parker Hannifin jest światowym liderem w dziedzinie technologii napędu i sterowania, znajdującym się wśród 250 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune. Od ponad 100 lat firma buduje sukces swoich klientów dostarczając rozwiązania inżynieryjne o szerokim zakresie na różnorodne rynki przemysłowe i lotnicze. Dowiedz się więcej na www.parker.com lub @parkerhannifin.

Parker Hannifin w Polsce:

Pierwsze biuro Parker Hannifin w Polsce zostało otwarte w 1992 roku, a trzy lata później, w podwrocławskich Siechnicach, uruchomiono pierwszą fabrykę. Obecnie firma ma w Polsce cztery placówki, w tym dwa zakłady produkcyjne, w których w sumie zatrudnia 820 pracowników.

Rozwiązania Parker Hannifin są dostępne w całej Polsce dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji oraz obsługi klienta. Podobnie jak na całym świecie, Parker Hannifin oferuje w Polsce usługę Hose Doctor® – sieć mobilnego pogotowia technicznego działającego 24h na dobę, która usuwa awarie na miejscu u klienta, aby eliminować wysokie koszty przestojów.

Parker Hannifin Sales CEE s.r.o. sp. z o.o.
Oddział w Polsce
ul. Równoległa 8
02-235 Warszawa

www.parker.com