Kompaktowy bezpiecznik wysokiej efektywności dla VAC oraz VDC

886

Bezpiecznik firmy SCHURTER z serii SHT 6.3×32 oferuje wyższy prąd przeciążeniowy i szybkie zabezpieczenie układu do 1500A przy 500 VAC oraz 400 VDC, w popularnym rozmiarze 6.3x32mm, oraz ¼”x1¼”. Ten kompaktowy bezpiecznik o wysokiej efektywności jest idealnym pierwszym zabezpieczeniem w 3-fazowych systemach zasilania, systemach HVAC, oświetleniu oraz inteligentnych budynkach i układach automatyki. Nowy zakres zasilania 400 VDC to pierwszy stopień ochrony w układach zasilania DC, zwłaszcza w automatyce budynkowej, hubach telekomunikacyjnych, centrach danych oraz powiązanych z nimi urządzeniach. 

Połączone zakresy zasilania AC i DC, wraz ze szczegółowym wykazem zdolności łączeniowej (breaking capacity) oraz precyzyjnie zdefiniowaną specyfikacją działania, dostarczają wysoce niezawodny i certyfikowany bezpiecznik dla aplikacji związanych z bezpośrednimi prądami zasilania.

Bezpiecznik SHT 6.3×32 jest dostępny w 16 zakresach prądowych od 1 do 32A. Wersje do 10A są oferowane z nóżkami do bezpośredniego montażu na płytce drukowanej. Standaryzowane wersje tego bezpiecznika mogą być łączone z szerokim zakresem oprawek do montażu czołowego lub na PCB, klipsami do szybkiej wymiany. SCHURTER dostarcza pełen zakres oprawek i klipsów wysokoprądowych kompatybilnych z serią SHT podobnie jak dla szybko-działających bezpieczników z serii SHF.

Bezpośrednia zgodność z większością istotnych produktów konkurencyjnych, razem z poszerzoną efektywnością, czyni serię SHT 6.3×32 jako bazę, uzupełnienie oraz zamiennik do wielu aplikacji o nowych wymaganiach szczególnie w zakresie zasilania DC. Bezpiecznik SHT 6.3×32 spełnia wymagania normy cURus oraz zgodność z RoHS.

Dane techniczne:

– Certyfikacja zgodnie z UL248-14, CSA C22.2 nr 248.14 

– Wysoka zdolność łączeniowa (H, breaking capasity) do 1500A przy napięciu znamionowym

– Wysokie napięcia nominalne do 500 VAC / 400 VDC

– 16 zakresów prądowych od 1A do 32A

– Charakterystyka Time-lag (T)

– Systemy 3-fazowe wysokiej mocy

Zastosowania:

– Automatyka budynkowa: ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja (HVAC)
– Fotowoltaika: ochrona między inwerterem a siecią
– Konwertery częstotliwości oraz balasty
– Stacje zasilania dla serwerowni i centr danych
– Aplikacje w telekomunikacji dla wysokoprądowego zasilania DC oraz inteligentne budynki komercyjne

źródło: http://www.schurter.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj