Rozłączalne złączki szynowe z kolorowymi odłącznikami nożowymi

1611

Złączki szynowe z odłącznikami nożowymi firmy Phoenix Contact pozwalają wykryć zagrożenie i przeprowadzić inspekcje podczas gdy system znajduje się pod napięciem.

Nowe złączki UT…-MTL z klatkowymi zaciskami śrubowymi posiadają dźwignie która umożliwia rozłączenie obwodu bez użycia narzędzi. Umożliwia to wykonanie widocznej przerwy i oddzielenie obwodów a dodatkowo zablokowanie dźwigni w pozycjach krańcowych.

Punkty rozłączające mogą być kodowane kolorami co ułatwia identyfikacje. Dźwignia odłącznika dostępna jest w kolorze pomarańczowym, czerwonym lub białym. Dostępne są również wersje z dodatkowymi śrubami umożliwiającymi podłączenie wtyków testowych dla wygodnego pomiaru. Dzięki temu testowanie może odbywać się zarówno na górze jak i na dole punktu rozłączającego złączki. Podwójne gniazda funkcyjne umożliwiają łatwą dystrybucje potencjałów za pomocą mostków wtykowych.

Nowe złączki szynowe są odpowiednie dla przewodów o przekrojach od 0,14mm2 do nawet 10mm2. Jednolite akcesoria systemu CLIPLINE complete umożliwiają natomiast obniżenie kosztów logistycznych dla całej aplikacji.

PHOENIX CONTACT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj