Unikalny system separatorów firmy igus rewolucjonizuje proces przygotowania wiązek przewodów w-prowadnikach

975

Oszczędź nawet 80 procent czasu dzięki e-prowadnikom, które można przygotować szybciej, niż jakikolwiek inny prowadnik kablowy na świecie.

Szybkie przygotowanie wiązki kabli oszczędza czas i pieniądze. Te korzyść, możesz uzyskac jedynie wtedy, gdy prowadnik jest zoptymalizowany po tym właśnie kątem. Prowadnik E4.1L firmy igus, specjalizującej się w tworzywach motion plastics przeznaczonych do ruchu, jest najlżejszym e-prowadnikiem na rynku. Na nadchodzących targach Hannover Messe 2017, firma igus zaprezentuje nowy typ systemu separatorów, indywidualny rozdział wewnętrznej przestrzeni e-prowadnika, który jest jeszcze łatwiejszy dla klienta.

Łatwość otwierania i wypełniania ze wszystkich stron według potrzeby sprawia, że prowadnik E4.1L jest niezwykle elastyczny podczas przygotowywania wiązki. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu unikalnych zasad konstrukcji e-prowadnika. „Łatwa dostępność do całego wnętrza z obu stron, innowacyjny system separacji z nowymi separatorami i jeden z najszybszych mechanizmów – to cechy sprawiające, że e-prowadnik E4.1L może być bardzo szybko wypełniony” mówi Michael Blass wiceprezes firmy igus odpowiedzialny za e-prowadniki w firmie igus. Zaleta: dzięki temu e-prowadnikowi klienci mogą skrócić czas montażu nawet o 80 procent”

Kombinacja separatorów i otwieranych poprzeczek dla szybszego wypełniania
Na swoim stanowisku w hali numer 17, na targach Hannover Messe 2017 w Hanowerze firma igus zaprezentuje nowy, innowacyjny system separatorów dla E4.1L. To znaczy, że teraz, odpowiednio do potrzeby, można bardzo łatwo umieścić półki do separacji na kilku poziomach. Dodatkowo, mechanizm otwierający poprzeczki wzdłuż wewnętrznego i zewnętrznego promienia gwarantuje szybkie układanie przewodów i węży. Zabezpieczone przed wypadaniem poprzeczki, które można otwierać za pomocą wkrętaka, mogą być uchylane do pozycji otwartej o 115 stopni i zatrzaskiwane w swoim położeniu końcowym. W razie potrzeby, poprzeczki można całkowicie wyjąć, ponownie zamontować i zamknąć poprzez dociśnięcie. Zaokrąglone krawędzie poprzeczek i separatorów prowadnika zapewniają także długą żywotność węży i przewodów. Dodatkowo, wycięcia i skala do pozycjonowania umożliwiają optymalną separację e-prowadnika.

Wszystko od jednego dostawcy
Poza specjalnym okablowaniem, użytkownik może skorzystać z 20 lat doświadczenia firmy igus w tej dziedzinie. Igus oferuje uzbrojone systemy z jednego źródła, bez względu na to, czy są one skomplikowane, czy proste, od planowania i projektowania systemów e-prowadników po indywidualne uzbrajanie i montaż gotowych systemów prowadników u klienta.Readychain firmy igus jest idealnym połączeniem e-prowadnika i współpracujących przewodów do zastosowań związanych z ruchem – i wszystko to z jednego źródła, którego usługi obejmują fazy od planowania i projektowania systemów e-prowadników po indywidualne uzbrajanie przewodami i montaż u klienta. Wszystkie elementy ruchome zostały opracowane, przetestowane i zoptymalizowane do współpracy we własnym laboratorium testowym firmy igus. W systemie readychain klienci otrzymują kompletny, niezawodny i wstępnie uzbrojony system bezpośrednio od producenta, łącznie z gwarancją. Dzięki temu, można ograniczyć liczbę dostawców i zamówień nawet o 75 procent i uniknąć kosztów magazynowania i przetwarzania.

Źródło: igus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj