CompAir wprowadza na rynek nową, wysokowydajną sprężarkę Elec50 z napędem elektrycznym, zapewniającą do 50% oszczędności energii.

171

Firma CompAir wprowadziła na rynek nową przenośną sprężarkę e-Portable Elec50, pierwszą sprężarkę przewoźną z napędem elektrycznym, która oferuje do 50% oszczędności energii w porównaniu z konwencjonalnymi modelami z silnikiem wysokoprężnym.

Model Elec50 jest wyposażony w silnik elektryczny i został zaprojektowany do użytku w strefach ochrony przed hałasem i strefach niskiej emisji w centrach miast oraz w miejskich projektach budowlanych.  Została zaprojektowana do szerokiego zakresu zastosowań i nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, w tym do drążenia tuneli i wykopów.  Innowacyjny moduł elastycznego zarządzania zasilaniem umożliwia operatorom proste podłączenie sprężarki do punktu elektrycznego w miejscu pracy, wybierając spośród wbudowanych opcji 63 A, 32 A lub 16 A, bez konieczności przełączania okablowania lub połączeń.

Elec50

Przy wadze poniżej 750 kg nowa przewoźna sprężarka może być łatwo holowana za pomocą standardowego pojazdu drogowego z hamulcem i prostym dyszlem holowniczym (z zastrzeżeniem ograniczeń prawa jazdy każdego kierowcy i dopuszczalnej masy holowania pojazdu).[1]

Elec50 bazuje na popularnej konstrukcji przewoźnej sprężarki C50 firmy CompAir.  Podwozie, moduł śrubowy i układ chłodzenia sprawdziły się już w mobilnych zastosowaniach z silnikami wysokoprężnymi na całym świecie. Teraz, dzięki dodaniu energooszczędnego silnika IE3 lub opcjonalnie IE4, CompAir oferuje elektryczną alternatywę dla bezemisyjnego dostarczania sprężonego powietrza.

Napęd o zmiennej prędkości obrotowej zapewnia dostępność sprężonego powietrza dostosowaną do zapotrzebowania, pomagając jeszcze bardziej zmniejszyć zużycie energii elektrycznej.  Dzięki dodaniu nowo zaprojektowanego filtra powietrza, chłodnicy końcowej i sterownika, otrzymano wysoce wydajną maszynę zapewniającą zerową emisję spalin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj