Cztery powody, dla których warto rozważyć zakup pomp UltraPure marki Alfa Laval

1023

Pompy UltraPure marki Alfa Laval zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających zastosowaniach w branży farmaceutycznej.

Począwszy od procesów obarczonych wysokim ryzykiem ekonomicznym i chemicznym, a skończywszy na tych, gdzie liczy się niezawodność i powtarzalność — w gamie rozwiązań UltraPure zawsze znajdziesz takie, które spełni Twoje potrzeby.

1. Bezpieczeństwo użytkownika końcowego
Pompy UltraPure to konstrukcje, w przypadku których największą wagę przykładamy do takich aspektów, jak higieniczność i powtarzalność. Dzięki temu ryzyko wystąpienia zanieczyszczenia jest naprawdę minimalne. Przejawem dbałości o bezpieczeństwo użytkownika końcowego jest udostępniana przez Alfa Laval dokumentacja Q-doc, którą opracowujemy przy zachowaniu wytycznych GDP (Good Documentation Practice). Po jej pobraniu klient może zapoznać się z pełną specyfikacją produktu oraz z łatwością przeprowadzać takie procedury, jak kwalifikacja, walidacja i kontrola zmian.

2. Udowodniona niezawodność
W przypadku wszystkich pomp UltraPure wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania, które z powodzeniem są stosowane w branży farmaceutycznej od wielu lat. Do każdego produktu dołączamy dokumentację opisującą cały proces wytwarzania — od zastosowanych surowców po gotowe urządzenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować powtarzalność każdego produktu i zapewnić 100-procentową jakość każdej partii.

3. Oszczędność energii i ekologia
Pompy UltraPure marki Alfa Laval to ekonomiczne rozwiązania zapewniające maksymalną efektywność energetyczną i wydajność pracy, a także dłuższy czas dostępności operacyjnej, przy jednoczesnej redukcji śladu węglowego.

4. Globalna marka blisko Ciebie
W bogatej ofercie pomp UltraPure zawsze znajdziesz rozwiązanie, które będzie optymalne dla Twoich potrzeb.  Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, nasi eksperci ds. wsparcia i obsługi serwisowej są zawsze na wyciągnięcie ręki. Dzięki zastosowaniu standaryzowanych komponentów serwisowanie wszystkich modeli pomp UltraPure jest bezproblemowe.

Źródło: Industrial News Service