Parker wprowadza do oferty nowe zintegrowane stacje osuszania i filtracji – CDAS i OFAS

1136

Parker Parker Hannifin, światowy lider w dziedzinie napędów i sterowań, wprowadza do oferty nowe, zintegrowane instalacje osuszania i filtracji powietrza z Parker Zander: CDAS – do oczyszczania i osuszania powietrza oraz OFAS – do wytwarzania powietrza odolejonego.

Nowe systemy, wyposażone w zaawansowane filtry bazujące na najnowszej technologii OIL-X zaprojektowano, by zapewnić niezawodną i optymalną ekonomicznie eksploatację. Zgodność systemów z normami ISO 7183 i ISO 8573-1 sprawdził niezależny podmiot zewnętrzny. Instalacja OFAS oferuje ponadto powietrze o klasie czystości „0” – zarówno w przypadku sprężarek smarowanych olejem, jak i tzw. bezolejowych, zapewniając najwyższą jakość powietrza w punkcie odbioru u użytkownika w zastosowaniach krytycznych, przy znacznie niższym koszcie, niż w przypadku sprężarek bez smarowania olejowego.

Dzięki instalacjom CDAS i OFAS Parker Zander na nowo zdefiniował proces osuszania i filtracji sprężonego powietrza, aby zapewnić najlepsze możliwe połączenie oszczędności, sprawności, jakości, funkcjonalności i długiego okresu eksploatacji.

Energooszczędna technologia zastosowana w jednostkach CDAS i OFAS przyczynia się do obniżenia kosztów zasilania i pozwala na uzyskanie oszczędności. Instalacje automatycznie dostosowują pracę osuszacza do lokalnych warunków na wlocie i zapotrzebowania na sprężone powietrze. Instalacja zapewnia w ten sposób optymalne zużycie energii i pełne wykorzystanie materiału osuszającego. W efekcie nakłady na obsługę techniczną są mniejsze, a koszty energii zdecydowanie niższe. Możliwe oszczędności sięgają nawet 85%.

Więcej informacji na www.parker.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj