Autodesk zaprasza na warsztaty z cyfrowej transformacji

376

Firmy projektowe i produkcyjne stale poszukują sposobów na ulepszenie swoich produktów, zwiększenie sprzedaży i generowanie większych zysków. Nie jest to jednak tak proste, jak kiedyś. W jaki sposób technologie cyfrowe mogą przyczynić się do wzrostu i poprawy rentowności, których potrzebuje przemysł? Autodesk zaprasza na warsztaty Digital Transformation Workshop podczas których eksperci pokażą, jak można w praktyce zastosować najnowsze technologie cyfrowe, aby pomóc firmom tworzyć lepsze produkty, sprzedawać więcej i generować większą wartość dla klientów.

Wkraczamy w nową erę projektowania i wytwarzania. Jeśli weźmiemy pod uwagę niezwykłe możliwości zapewniane przez innowacje, współprace i dane, staje się jasne, że cyfrowa transformacja jest konieczna. „Najczęstszym efektem niewłaściwego zarządzania danymi jest strata czasu i energii. Firmy mogą tracić średnio 20% czasu swoich pracowników technicznych na nieproduktywne zadania związane z zarządzaniem danymi. To około jeden dzień w tygodniu pracy spędzony na czynnościach nieprzynoszących żadnej wartości.” – mówi Michał Maćkowiak, Territory Account Sales Executive, Autodesk.

Jak zoptymalizować zarządzanie danymi i przyspieszyć cyfrowe innowacje? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci Autodesk podczas serii warsztatów Digital Transformation Workshop skierowanych do branży przemysłowej. Tej jesieni spotkania odbędą się w 3 miastach Polski:

  • Katowice, 22 listopada 2022 r. (wtorek)
  • Warszawa, 23 listopada 2022 r. (środa)
  • Gdańsk, 25 listopada 2022  r. (piątek)

Warsztaty Digital Transformation nie skupiają się na oprogramowaniu, funkcjach lub funkcjonalnościach, ale koncentrują się na tym, jak można w praktyce zastosować najnowsze technologie cyfrowe. W agendzie znajdą się takie tematy jak masowa personalizacja/kastomizacja, współpraca, elastyczna produkcja, doświadczenia klienta i usługi SMART. Bezpłatne spotkania są przeznaczone dla liderów i managerów firm projektowo – produkcyjnych oraz są ograniczone do maksymalnie 20 uczestników w trakcie jednego spotkania.

„Warsztaty są okazją do podzielenia się doświadczeniami i dobrymi praktykami z innymi uczestnikami spotkania. Dzięki naszemu szablonowi strategii cyfrowej nakreślimy 5 kluczowych możliwości do stymulowania wzrostu i rentowności w branży projektowania i produkcji. Rezultatem będzie plan działania dostosowany do celów Twojej firmy, którym będziesz mógł podzielić ze swoim zespołem.” – mówi Katarzyna Ozon-Timar, D&M Territory Sales Manager, Autodesk.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracji na warsztaty Digital Transformation dostępne są pod adresem https://cvent.autodesk.com/

Źródło:AUTODESK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj