Demo Novacura Flow pozwala samodzielnie sprawdzić, jak zoptymalizować procesy w firmie produkcyjnej

986

Demo Novacura Flow pozwala samodzielnie sprawdzić, jak zoptymalizować procesy w firmie

Novacura – międzynarodowa firma specjalizująca się w doskonaleniu procesów i systemach biznesowych – udostępniła właśnie nowe narzędzie, umożliwiające przetestowanie funkcji systemu Novacura Flow. Jest to generyczne demo, w którym można zobaczyć przykłady działających w firmie procesów biznesowych.

Novacura Flow jest receptą na usprawnienia w systemach wewnętrznych, głównie w firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych, których podstawą codziennego działania jest logistyka magazynowa lub zarządzanie serwisem. To właśnie te firmy, chcąc zarabiać, nie mogą pozwolić sobie na marnowanie energii i zasobów. Muszą więc ciągle być w stu procentach gotowe na zmiany w popycie, a także potrafić dynamicznie reagować na wszelkie wewnętrzne i zewnętrzne transformacje.

Novacura Flow skutecznie uzupełnia i usprawnia klasyczne ERP-y. Na podstawie audytu procesów biznesowych zachodzących w firmach eksperci Novacura proponują i wcielają w życie ich maksymalne uproszczenia. Te z kolei przekładane są na przejrzyste aplikacje, które teraz można podglądnąć w udostępnionym demo.

Stworzyliśmy to demo, żeby nasi potencjalni klienci mogli sobie łatwiej wyobrazić sposób działania Flow. Często spotykamy się z opinią, że proponowane przez nas optymalizacje procesów działających na IFSie są zwyczajnie niemożliwe do wykonania. Klientom trudno jest uwierzyć, że w taki prosty i niezajmujący dużo czasu sposób można dostosować klasyczne systemy do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości biznesowej – mówi Artur Buła, Managing Director w Novacura Poland.

W demo obejrzeć można dokładnie, jak wyglądają przygotowane i uszyte na miarę każdego procesu biznesowego aplikacje. Są one zaprezentowane na procesach zachodzących w logistyce i dziale serwisowym.

Demo dostępne jest pod linkiem: go.novacura.com.

Firmy, które chcą sprawdzić, jak działa system na przykładzie procesów w ich własnych firmach, mogą zrobić to bezpłatnie za pomocą w pełni funkcjonalnej, 30-dniowej wersji testowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj