Efektywne rozwiązania firmy MEWA dla wszystkich branż

942

Czyściwo to nie zwykła szmatka do czyszczenia: efektywne rozwiązania firmy MEWA dla wszystkich branż

Również kompleksowe, zaawansowane technicznie maszyny i urządzenia, szczególnie w takich obszarach jak mechanika precyzyjna, druk, naprawa pojazdów itp., muszą być regularnie czyszczone i utrzymywane w nienagannym stanie. Osiąga się to różnymi metodami, ale najczęściej wykorzystywane są po prostu pocięte kawałki szmat, które nie są ani wydajne, ani ekonomiczne w użyciu. Natomiast MEWA, proponując tekstylne czyściwa wielokrotnego użytku wraz z obsługą serwisową, oferuje profesjonalne rozwiązanie dla wszystkich branż.

 Czyściwo wielokrotnego użytku wysokiej jakości różni się od zwykłej szmatki tym, że wykonane jest ze specjalnej przędzy, dzięki której posiada nadzwyczajne właściwości chłonne i nie pozostawia kłaczków podczas czyszczenia. Nie zapewniają tego zwykłe pocięte szmatki, które szybko się brudzą i nadają się do wyrzucenia.

Czyściwo wielokrotnego użytku firmy MEWA ma zatem wiele właściwości, które w sposób zasadniczy różnią je od zwykłej szmatki:

          jest nadzwyczaj wytrzymałe i efektywne,

          posiada dobre właściwości chłonne i czyszczące,

          szybko i niezawodnie usuwa zanieczyszczenia takie jak oleje, farby, rozpuszczalniki i tłuszcze,

          bardzo szybko wchłania ciecze (półtora razy więcej niż jego własna masa),

          jest przyjazne dla środowiska, bowiem wielokrotne zastosowanie czyściwa umożliwia znaczne zredukowanie ilości substancji niebezpiecznych. Czyściwo takie może być prane i ponownie stosowane do 50 razy.

 

Wplecione kolorowe włókna pozwalają zarówno klientom, jaki i zakładom firmy MEWA piorącym czyściwa, odróżnić jego poszczególne rodzaje, zależnie od przeznaczenia. Czerwony kolor oznacza czyściwa przeznaczone dla warsztatów samochodowych, zielony – to czyściwa dla drukarni, a kolor niebieski zarezerwowany jest dla czyściw stosowanych w przemyśle metalowym.

 

Także użytkownik, stosując czyściwa wielokrotnego użytku, otrzymuje jednocześnie wiele korzyści. Dostaje on bowiem czyściwo o dobrych właściwościach chłonnych i czyszczących w ramach pełnej obsługi ze strony usługodawcy, który przejmuje w ten sposób obowiązki dotyczące czyściw, wynikające z przepisów dotyczących ochrony środowiska. Ostatecznie użytkownik oszczędza czas i nakłady związane z zamawianiem, składowaniem i logistyką.


Więcej informacji: www.mewa-service.pl

Filmy o MEWA Textil-Management: https://www.youtube.com/channel/UCN6tEmZapSPuWx2a00-B3WA

MEWA na Twitterze: twitter.com/mewa_pl