Innowacyjne narzędzie AM Part Identifier diagnozuje, które elementy opłaca się drukować w 3D!

1027

3YOURMIND wraz z firmą EOS ogłosiła powstanie innowacyjnego narzędzia pozwalającego w łatwy sposób przeanalizować wszystkie części danego zespołu (np. silnika) pod kątem technicznym i ekonomicznym.

Additive Manufacturing Part Identifier (AMPI), po wprowadzeniu pliku z np. silnikiem przeprowadza analizę i prezentuje punktację poszczególnych części według określonych kategorii, co pomaga podjąć decyzję w zakresie wprowadzenia do produkcji danego elementu technologii przyrostowych. AMPI wskazuje, które części mogą zostać wydrukowane, do których części nie warto stosować technologii druku 3D, lub które można wydrukować po wprowadzeniu poprawek. Dodatkowo AMPI można bez problemu zintegrować z platformą 3YOURMIND, aby zamówić części z wykorzystaniem własnych zasobów lub zewnętrznych dostawców oferujących druk 3D.

AMPI jest dostępny jako narzędzie przeglądarkowe lub może być zainstalowany bezpośrednio na serwerach firmy a dzięki silnemu systemowi zabezpieczeń i wykorzystaniu szyfrowania plików jest całkowicie bezpieczny, przez co może być z powodzeniem implementowany na firmowych serwerach zarówno małych jak i dużych firm.

Analizuj części z wielu źródeł

AMPI-supported-data-types.jpg

AMPI można łatwo zintegrować z systemem SAP lub ERP, aby bezpośrednio analizować wszystkie istotne pliki z wewnętrznej bazy danych. Ponadto na platformę można ręcznie przesyłać pliki lub importować w rozszerzeniu .csv.

Dopasuj je do swojej firmy

Dzięki rozwiązaniu “white-label” wygląd platformy można dostosować do każdej firmy przez dodanie odpowiedniej kolorystyki, loga czy domeny.

ampi-customization.jpg

W skrócie AMPI umożliwia łatwe rozeznanie w tym, co można, i co opłaca się wydrukować w technologii 3D, usprawniając i optymalizując proces produkcji.

Źródło:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj