Omni3D podpisało umowę z kolejnym resellerem na rynku europejskim.

927

Poznańska firma, produkująca jako pierwsza w Polsce drukarki przemysłowe w technologii FFF, podpisała umowę z resellerem z rynku niemieckiego. To pierwszy przedstawiciel na tym rynku.

– Dotychczas nie mieliśmy przedstawiciela na rynku niemieckim. A dodajmy, że to jeden z kluczowych rynków dla branży 3D. Już teraz mogę potwierdzić, że wspólnie z nowym partnerem będziemy się przygotowywać do listopadowych Targów Formnext. – mówi Paweł Robak, CEO Omni3D. Niemiecki reseller będzie miał w ofercie wszystkie drukarki Omni3D, a więc dobrze znaną na rynku Factory 2.0 Production System oraz dwie, które debiutują w tym roku Omni 500 LITE oraz Factory 2.0 NET.

To już drugie porozumienie w tym roku. W maju, Omni3D sfinalizowało umowę z resellerem ze Szwecji, firmą 3D Prima. Był to pierwszy reseller z Europy Północnej. Podczas majowych targów Plastteknik Nordic w Malmo, na których obecny był również przedstawiciel Omni3d Marek Starow, Export Manager, goście mogli przyjrzeć się pracy drukarki Factory 2.0 Production System. Informacje o kolejnych wyselekcjonowanych dystrybutorach wkrótce.

Omni3D jest pierwszym polskim producentem przemysłowych drukarek 3D
w technologii FFF, oferującym sprzedaż przemysłowych systemów do druku 3D, wynajem długoterminowy urządzeń oraz druk 3D na zlecenie. Działa w Polsce i zagranicą. Poprzez sieć 12 resellerów nasze drukarki są obecne w 15 krajach, w tym w Rosji, Indiach, Australii czy Nowej Zelandii.

Źródło: Omni3D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj