PcVue w wersji 11.2 integruje systemy SMART Building i Distributed Energy Resources

914

Konsolidacja systemów automatyki budynków, zarządzania energią i sprzętem przemysłowym z rozszerzonymi funkcjami cyberbezpieczeństwaNa rynku pojawił się pakiet PcVue w wersji 11.2, będący najważniejszą platformą dla rozwiązań SCADA, systemów zarządzania budynkami i interfejsów HMI.

Organizacja BACnet Testing Laboratories umieściła PcVue 11.2 na najwyższym poziomie zgodności, BACnet Advanced Work Station (B-AWS). Oferuje on pełną integrację z wyposażeniem BACnet, rozszerzenia dla deweloperów i łatwą obsługę. Wprowadza też nowe udogodnienia w zakresie wzajemnej komunikacji urządzeń w budynkach, jak sterowniki KNX, COMMEND SA ICX (do monitorowania i kontroli interkomów), LonWorks i Modbus. Nowe biblioteki BMS obejmują obiekty GEZE dla drzwi, okien i technologii bezpieczeństwa.

PcVue 11.2 zapewnia konsolidację i integrację systemów SMART Buildings, Distributed Energy Resources (DER), infrastruktury, transportu i automatyki przemysłowej. W nowym wydaniu wprowadzono sterowniki m.in. IEC 61850, 61400-25, 60870-5-104 i DNP3 zapewniające interoperacyjność systemów zarządzania energią i SMART Grid.

Wdrożenie, IT i cyberbezpieczeństwo
Cyberbezpieczeństwo jest podstawowym celem projektu dającym dodatkową ochronę komponentów serwerowych, w tym PcVue jako usługi z klientami pracującymi jako aplikacje desktop. Dostępne są tu rozbudowane narzędzia do konfiguracji i diagnostyki mogące być stosowane w obu sesjach, zdalnej i lokalnej. PcVue jest bezpiecznie dostarczany z sygnaturą instalacji i sygnaturą pliku binarnego. Jest w pełni zintegrowany z usługą Microsoft Windows Active Directory i wspiera bezpieczny protokół HTTP (HTTPS).

Rozwiązania mobilne PcVue zostały rozszerzone o skalowalne aplikacje klienckie kompatybilne z HTML5 obejmujące WebVue oraz TouchVue, aplikację mobilną do sygnalizacji alarmów, powiadamiania o zdarzeniach oraz obserwacji trendów i przeglądania danych, nie wymagającą konfiguracji urządzenia mobilnego.

PcVue kontynuuje strategiczną politykę zapewnienia kompatybilności oddolnej oprogramowania przy jego równoczesnej modernizacji i rozbudowie o kolejne funkcje. Technologia dostarczana przez PcVue, określana mianem »future proof» zapewnia bezpieczeństwo inwestycji klientów przez co najmniej 30 lat. PcVue w wersji 11.2 uzyskał kwalifikację do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows Server 2008-2014 i Microsoft Windows 7 – 10 wraz z zapewnieniem wsparcia dla wirtualizacji z Hyper-V i VM-Ware.

Więcej informacji jest dostępnych pod adresem www.pcvuesolutions.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj