Przejmij kontrolę nad linią produkcyjną z systemami WMS

593

Szybsza i wydajniejsza linia produkcyjna najwyższej jakości. Błędy i pomyłki pracowników na liniach produkcyjnych są najczęstszą przyczyną opóźnień, co przekłada się na straty i większe koszty wytwarzania. Zatem czy istnieje linia produkcyjna, która przyspieszy czas produkcji, ale jednoczenie wyeliminuje występowanie błędów oraz pomyłek ludzkich? Gama System Polska specjalnie w tym celu stworzyła autorski System Zarządzania Magazynem G-Mobile WMS.

Dzięki niemu wydajność oraz jakość wykonywanych zadań przez Twoich pracowników wzrasta wielokrotnie i jest ona zauważalna już od pierwszego dnia użytkowania! Pracując na Systemie G-mobile WMS eliminujesz 99% pomyłek popełnianych przez Twój zespół, przez co kilkukrotnie przyspieszasz procesy logistyki magazynowej. Co więcej, Twoi nowi pracownicy już po 15 minutach szkolenia z obsługi WMS, są gotowi do wydajnej i efektywnej pracy bez pomyłek!

Najnowsze technologie w zasięgu ręki

Z systemem WMS zawsze jesteś na bieżąco, dzięki najnowszym technologiom informatycznym, które nie tylko rejestrują stan magazynowy, ale również przesunięcia międzymagazynowe i zmiany lokalizacji towarów w obrębie produkcji. Dzięki autorskiemu systemowi od firmy Gama Systemłatwo i szybko nadzorujesz przyjęcia i wydania towarów oraz ekspresowo integrujesz system z bazami danych, jak i wydrukami listów dla przesyłek kurierskich.

Nie musisz martwić się o kompatybilność twoich sprzętów z systemem WMS, ponieważ ma on możliwość integracji z większością dostępnych na rynku systemów ERP, MES, MRP oraz bezproblemowo działa na wszystkich terminalach z systemem Windows i Android.

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zgranym i profesjonalnym zespołem najlepszych specjalistów w branży. Gama System jako jedna z pierwszych firm w Polsce dostarczała kompletne rozwiązania do zarządzania łańcuchem dostaw. Od wielu lat zaopatrujemy w swoje produkty przedsiębiorstwa w całym kraju oraz w Europie! Współpracujemy również z instytucjami państwowymi takimi jak: urzędy, szpitale czy uczelnie wyższe.

Nasz autorski System Zarządzania Magazynem G-Mobile WMS to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Posiadamy również w swoim portfolio autorski Program do wydruku etykiet G-Label. Jest on prosty i wygodny w użytkowaniu, a co najważniejsze, działa on jako samodzielne stanowisko do tworzenia i drukowania etykiet! Program posiada możliwość stworzenia własnej bazy produktów oraz swoich autorskich etykiet. Rozwiązanie G-Label idealnie nadaje się nie tylko do branży HoReCa, ale również do tworzenia etykiet logistyczny jak i kurierskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj