Zielona Budka wyposaża dział utrzymania ruchu w system Queris CMMS

1651

Producent powszechnie znanych lodów Zielona Budka zakończył inwestycję polegającą na wdrożeniu nowoczesnego systemu CMMS. Narzędzie to ma zastąpić dotychczas wdrożone i stosowane trzy niezależne i niekompatybilne ze sobą programy.

Zielona Budka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów lodów w Polsce. Swoje wyroby dystrybuuje jednak nie tylko w naszym kraju, ale również poza jego granicami. Przynależność do międzynarodowego koncernu R&R Ice Cream daje producentowi duże możliwości eksportu, a co za tym idzie – wymaga także maksymalnej wydajności, jakości i niezawodności parku maszynowego.

Utrzymanie wysokiego poziomu bezawaryjności eksploatowanego wyposażenia ma wesprzeć dostarczony przez firmę Queris system CMMS. Oprogramowanie w założeniu będzie wspierać zarządzanie gospodarką magazynową części zamiennych, a funkcjonalności związane ze zgłaszaniem awarii i harmonogramowaniem zadań pracowników działu inżynieryjnego przyczynią się do skrócenia drogi komunikacji przy ciągle zwiększającej się liczbie urządzeń.

„Założeniem projektu było zastąpienie obecnie stosowanych narzędzi wykorzystujących już wypracowane i funkcjonujące standardy dobrych praktyk inżynierskich, do których należy m.in. archiwum cyfrowe zawierające całą dokumentację dostępną szybko i z każdego miejsca w zakładzie. System CMMS wdrożony w firmie Zielona Budka zyskał także wartość dodaną wykorzystując nasze doświadczenia, które posłużyły do rozbudowy jego funkcjonalności o kilka nowych możliwości.” – mówi Krzysztof Łuczak, Kierownik Działu Inżynieryjnego

Obecny system zintegrował stosowane dotychczas programy wraz z danymi oraz został podłączony bezpośrednio do linii technologicznych, co dało możliwość szerszej analizy posiadanych zmiennych. Wdrożone rozwiązanie, dzięki elastycznej architekturze daje także możliwość dalszych modyfikacji w celu dostosowania się do rosnących potrzeb zakładu w Mielcu.

 

źródło: http://www.queris.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj