Fluke przygotował promocje dotyczące 2 kamer termowizyjnych z lini użytkowej TiS

908

Kamera TiS20 dostępna jest w cenie obniżonej o 6 proc., z kolei kamera TiS45 dostępna jest w zestawie promocyjnym w cenie obniżonej o 30 proc. od ceny regularnej i dodatkowo z latarką diodową na czapkę/kask L206 Deluxe. Promocja na kamery TiS 20 potrwa do końca br. natomiast promocja na kamery TiS45 z latarkami L206 Deluxe będzie obowiązywała do końca marca przyszłego roku.

Kamery termowizyjne Fluke z serii użytkowej TiS zapewniają wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach. Wszystkie modele tej linii współpracują z systemem Fluke Connect™, umożliwiającym łączność bezprzewodową ze smartfonami, przechowywanie danych w chmurze oraz współpracę całego zespołu techników bez względu na dzielące ich odległości. Charakteryzują się też bardzo wysoką jakością obrazu.

Główne cechy kamer serii użytkowej Fluke: TiS75 / 65 / 60 / 55 / 50 / 45 / 40 / 20 / 10

• Proste w użyciu wyszukiwanie i usuwanie awarii w terenie
• Łatwe identyfikowanie potencjalnych problemów na szczegółowych obrazach w podczerwieni dzięki kamerze 5MP, rozdzielczości do 320 x 240 i dużemu wyświetlaczowi LCD 3,5 cala. Dokładna ostrość już z odległości 15 cm, dzięki ręcznej regulacji.
• Dzięki rozdzielczości do 320 x 240 na każdym obrazie znajduje się więcej szczegółów, nawet na obiektach znajdujących się daleko – szczegółów, które mogą pomóc wykryć potencjalny problem.
• Technologia1 IR-Fusion® umożliwia uzyskanie kontekstu poprzez wyświetlanie szczegółów w świetle widzialnym i pomiarów w podczerwieni dzięki dokładnemu połączeniu obrazów lub funkcji obrazu w obrazie.
• Ostry obraz w krótszym czasie (z zastosowaniem opcji ręcznej regulacji ostrości lub stałej ostrości).
• Możliwość podejmowania decyzji w czasie rzeczywistym – bezprzewodowego synchronizowania obrazów z kamery oraz tworzenia i przesyłania wiadomości e-mail z raportami bezpośrednio ze smartfona dzięki aplikacji Fluke Connect®.
• Możliwość łączenia się bezprzewodowo z innymi przyrządami Fluke Connect i pobierania innego rodzaju pomiarów, jak pomiary wartości elektrycznych czy wibracji, bezpośrednio do swojego obrazu termicznego.

Źródło: www.fluke.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj