Fluke startuje z promocjami na sezon jesienny!

995

Firma Fluke przygotowała na sezon jesienny szereg zestawów promocyjnych, a także promocje cenowe na konkretne urządzenia. Zestawy pozwalają zaoszczędzić nawet 40 proc. w stosunku do standardowych cen.

Oferty promocyjne ważne są do 31 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów. Znaleźć można wśród nich m.in.:

  • Pakiet bezpieczeństwa multimetru cyfrowego Fluke 115, w cenie obniżonej o co najmniej 40%, który zawiera zestaw akcesoriów SureGrip Master TLK-225.
  • Multimetr cyfrowy Fluke 175 do pomiarów True RMS, w cenie obniżonej o 30% w zestawie z darmowym miękkim pokrowcem. Precyzja, niezawodność i łatwość obsługi serii 170 Fluke sprawia, że multimetr ten stał się standardem przemysłowym. Ma on wszystkie funkcje niezbędne do rozwiązywania i naprawy licznych problemów w systemach elektrycznych i elektronicznych.
  • Wytrzymałe kamery termowizyjne TiS20 z serii Performance, które pomagają szybko i łatwo identyfikować problemy, zanim dojdzie do kosztownych awarii. Podczas okresu promocji na kamery te oferowany jest rabat w wysokości 25%. Wyróżnia je dobra jakość obrazu o rozdzielczości do 320×240 pikseli, która umożliwia skuteczniejsze wykrywanie miejsc potencjalnych awarii – nawet z większej odległości. Kamery te są standardowo wyposażone w system Fluke Connect.
  • Miernik cęgowy i tester PAT – pomiary True RMS oraz zoptymalizowana ergonomia sprawiają, że mierniki cęgowe True RMS z serii 325 marki Fluke są najlepszym wyborem dla monterów instalacji w budynkach przemysłowych i mieszkalnych. Miernik ten jest dostępny w cenie niższej o 25%, a promocyjny zestaw zawiera bezpłatną walizkę C1600 i futerał H3. Przyrządu używa się do sprawdzania występowania prądu obciążenia, napięcia AC oraz ciągłości obwodu, wyłączników, bezpieczników i styków. Ten niewielki, wytrzymały miernik cęgowy stosowany jest do pomiaru prądu DC, częstotliwości oraz prądu do 400 A w ograniczonych przedziałach kablowych.
  • Zestaw bezpłatnych akcesoriów oraz rabat powyżej 20% na tester elektryczny Fluke T5-1000, który umożliwia sprawdzenie napięcia, ciągłości oraz prądu przy użyciu jednego kompaktowego przyrządu. Wystarczy wybrać funkcję pomiarową, a tester zrobi resztę. Funkcja OpenJaw™ umożliwia sprawdzenie prądu do 100 A – bez przerywania obwodu. Bezpłatny zestaw akcesoriów zawiera futerał oraz izolowane sondy; odłączane sondy pomiarowe TP238 SlimReach™ są dostosowane do krajowych standardów elektrycznych.
  • Tester napięcia i ciągłości obwodu Fluke T150 jest dostępny w cenie niższej o ok. 15% i dostarczany z próbnikiem napięcia oraz bezpłatnym pasem narzędziowym.

Jesienne promocje potrwają do końca grudnia. Więcej szczegółów na: https://goo.gl/QstfEu oraz www.fluke.pl