Fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny

932

Firma Fluke przygotowała na sezon wiosenny szereg zestawów promocyjnych, a także promocje cenowe na konkretne urządzenia. Zestawy pozwalają zaoszczędzić nawet do 40 proc. w stosunku do standardowych cen. Przykładowo bezprzewodowy multimetr cyfrowy 3000 FC sprzedawany jest w zestawie z miernikiem cęgowym Fluke A3000FC (cena zestawu o 28 proc. niższa od standardowej), multimetr cyfrowy Fluke 115 w zestawie z akcesoriami Fluke TLK-225 SureGrip™ Master (40 proc. oszczędności), a zakup kamery  termowizyjnej TiS45 w promocyjnej cenie premiowany jest dodatkowo otrzymywanym bezpłatnie urządzeniem Apple iPad mini.

Bezprzewodowy multimetr serii Fluke 3000 FCz aplikacją Fluke Connect posiada wszystkie podstawowe funkcje dla wygodnego wyszukiwania i usuwania awarii, m.in. pomiar napięcia prądu stałego i zmiennego do 1000V, pomiar natężenia prądu stałego i zmiennego z rozdzielczością 0,01 mA, pomiary przewodnictwa, rezystancji, test diody, pojemności i częstotliwości, zapamiętywanie MIN/MAX. Ponadto bezprzewodowe moduły z funkcją Fluke Connect dokonują pomiarów napięcia AC, DC i AC+DC, prądu AC i DC oraz temperatury z możliwością wyświetlania na bezprzewodowym multimetrze serii Fluke 3000 FC. Do pomiaru prądu zmiennego mogą służyć standardowe cęgi lub elastyczne cęgi.

W wiosennej promocji Fluke multimetr cyfrowy 3000 FC sprzedawany jest w zestawie z miernikiem cęgowym Fluke A3000FC (cena zestawu jest o 28 proc. niższa od standardowej).

 

Z kolei kamera termowizyjna TiS45 to jedna z kamer nowej serii użytkowej Fluke, wprowadzonej na rynek jesienią 2015 r. Są to przystępne cenowo i bogate w funkcje kamery termowizyjne oferujące wysokiej jakości obraz, idealne do szybkiej oceny stanu instalacji. Wysokie rozdzielczości gwarantują jakość obrazu ułatwiającą przeprowadzenie prawidłowej diagnostyki obiektu – nawet do 2,5 razy więcej pikseli oraz nawet o 70 proc. większy współczynnik D:S (oba parametry w porównaniu z kamerą Ti125 – najwyższym wcześniej modelem serii użytkowej).

Zastosowana w kamerach serii TiS technologia IR-Fusion rejestruje obrazy w paśmie światła widzialnego i w podczerwieni, a następnie łączy je ze sobą – a nie tylko nakłada na siebie. Są one też wyrównywane względem siebie na ekranie, umożliwiając dokładniejszy podgląd z każdej odległości. To ułatwia zarówno identyfikację problemu, jak i jego dokładnej lokalizacji.

 Kamera TiS45 (jak i wszystkie kamery nowej linii TiS) jest w pełni kompatybilna z aplikacją Fluke Connect™, wspomagającą pracę zespołu dzięki m.in.: połączeniom wideo ShareLive™ czy dostępowi do danych przechowywanych w chmurze (Fluke Cloud™). Jest to jedyny bezprzewodowy system pomiarowy, który pozwala na kontakt z zespołem bez opuszczania miejsca pracy. Aplikacja mobilna Fluke Connect jest dostępna dla systemu Android oraz systemu iOS i współpracuje z ponad 20 różnymi produktami firmy Fluke – stanowiąc największy na świecie system połączonych przyrządów pomiarowych.

Zakup kamery termowizyjnej TiS45 w wiosennej promocji Fluke (w promocyjnej cenie) premiowany jest dodatkowo otrzymywanym bezpłatnie urządzeniem Apple iPad mini.

 W ramach tegorocznych wiosennych propozycji Fluke dostępne są następujące promocje:

– Bezprzewodowy multimetr cyfrowy 3000 FC w zestawie z miernikiem cęgowym Fluke A3000FC,

– Multimetr cyfrowy Fluke 115 w zestawie z akcesoriami Fluke TLK-225 SureGrip™ Master,

– Zakup kamery termowizyjnej TiS45 w promocyjnej cenie premiowany jest dodatkowo otrzymywanym bezpłatnie urządzeniem Apple iPad mini,

– Zakup miernika Fluke 325, premiowany jest bezpłatnym dodatkiem w postaci skrzynki C1600 oraz kabury na miernik cęgowy H3,

– Miernik cęgowy Fluke 365 z odłączanymi szczękami i funkcją pomiaru rzeczywistej wartości skutecznej prądu przemiennego/stałego jest dostępny w specjalnej cenie, obniżonej o 20 proc. na cały czas trwania wiosennej promocji,

– Urządzenie Fluke 1654B, premiowane jest miernikiem cęgowym 325 i oprogramowaniem (bezpłatnie),

– Tester elektryczny Fluke T5-1000 sprzedawany jest z dodawanym bezpłatnie zestawem akcesoriów T5-KIT1,

– Zestaw termometr na podczerwień Fluke 62 MAX+ oraz dalmierz laserowy Fluke 414D,

– Tester izolacji Fluke 1507 w specjalnej promocyjnie obniżonej cenie.

Wiosenne promocje potrwają do końca czerwca.Więcej szczegółów na:

http://content.fluke.com/Promotions/promo-elect/spring_2016/IG-EU-MULTI-2016-FLUKESPECIALS-SPRING-LP-PLPL.html

oraz www.fluke.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj