SYSTEMY WIZYJNE COGNEX – pobierz przewodnik po zastosowaniach

691

Cognex jest jednym z największych na świecie dostawców systemów wizyjnych, czujników wizyjnych i przemysłowych czytników kodów. Narzędzia wizyjne Cognex wykorzystują sztuczną inteligencję do wykrywania wad produkcyjnych, dokonywania klasyfikacji, czy odczytywania znaków.

Dzięki technologii Edge Learning, którą Cognex stosuje w swoich produktach, automatyzacja procesów produkcyjnych stała się dostępna dla niemal każdej firmy w każdej branży. Technologia ta nie tylko nie wymaga umiejętności technicznych od użytkownika systemu, lecz przede wszystkim pozwala na niezliczoną ilość zastosowań w przemyśle. Pozwoliło to firmom z wielu branż na całym świecie usprawnić kontrolę jakości, zwiększyć wydajność produkcyjną oraz zoptymalizować wykorzystanie zasobów ludzkich.

Jeśli zatem szukasz sposobu na zautomatyzowanie zadań w obrębie produkcji, pobierz przewodnik po zastosowaniach produktów Cognex i dowiedz się jak możesz wykorzystać systemy wizyjne w swojej firmie. W przewodniku znajdziesz przykłady problemów, z jakimi mierzą się różnego typu producenci wraz z dokładnym wskazaniem jak radzi sobie z nimi technologia Cognex.

Pobierz przewodnik i znajdź zastosowanie dla swojej firmy.

 

Cognex Poland Sp. z o. o.
Legnicka 48F
54-202 Wrocław
+48 71 71 21 086

Contact.eu@cognex.com
www.cognex.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj